Trwa ładowanie...
15-09-2011 14:59

Tak na pewno poderwiesz dziewczynę

Tak na pewno poderwiesz dziewczynęŹródło: Thinkstockphotos
da024sb
da024sb

Łowić na miłosny spinning, na bajerancką muchę, czy może zastawić sidła z pieniędzy i luksusów, licząc że coś się złapie? Okazuje się, że istnieje znacznie prostszy sposób na poderwanie dziewczyny - Ty też tak możesz.

"Czego pragną kobiety?", to pytanie już od stuleci trapi płeć męską, która nieustannie obmyśla, jakby tu zauroczyć kobietę. W przeszłości próbowaliśmy wykorzystywać do tego celu m.in. argument siły - pokazując, że jesteśmy facetami z krwi i kości, staraliśmy się też imponować intelektem, czy umiłowaniem sztuki. W toku naszych podbojów wykorzystywaliśmy, z podobnym skutkiem, tak zjawisko kłamstwa, jak i tajniki psychologii behawioralnej - obecnie są przecież nawet specjalne kursy dla podrywaczy. Natomiast, gdyby dziś spytać statystycznego faceta o to, "na co jego zdaniem lecą dziewczyny", ten odpowiedziałby prawdopodobnie, że na muskuły, pieniądze, czy opaleniznę. A jednak okazuje się, że wcale nie!

Na łamach brytyjskiego "Express.co.uk" ukazał się niedawno artykuł, który przekonuje, że aby mieć powodzenie u płci przeciwnej, wystarczy mieć piękny i zadbany uśmiech. Tezę poparto badaniem, z którego jasno wynika, że poznając nową osobę, respondenci zwracają uwagę w 8,67% przypadków na ubranie, w 10% na włosy, w 11,8% na oczy, zaś w 25% na ciało. Ale to właśnie uśmiech zgarnął najwięcej głosów ankietowanych, bo aż 38,37%! Stąd wniosek, że jeśli facet ma wspaniały, hollywoodzki uśmiech, wówczas i tak będzie się cieszyć powodzeniem - niezależnie od tego, czy przez skórę na jego brzuchu przebija sześciopak, czy nie. Wystarczy spojrzeć na Jacka Nicholsona, czy Ryszarda Kalisza, a więc dwóch światowej sławy kobieciarzy, by uwierzyć, że to prawda.

[

]( #opinions )

da024sb

Naturalnie sam uśmiech nie zawsze wystarczy, dlatego warto podjąć kilka dodatkowych kroków, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś interesującego...

Przykładowo, warto zmienić nastawienie z "łowieckiego" na "przyjacielskie", a więc nie nakładaj na siebie presji, że musisz "wyrwać" jakąś dziewczynę i koniecznie pójść z nią do łóżka! Zamiast tego, powiedz sobie, że tej nocy chcesz poznać nowych ludzi i miło spędzić czas - szastaj uśmiechami, rozmawiaj, tańcz, baw się, a kto wie, może przy okazji ci się poszczęści. Pamiętaj też, że z takim uśmiechem nie możesz być osobą wstydliwą, bo życie jest na to za krótkie - szukaj kontaktu, przedstawiaj się jako pierwszy, bądź otwarty na ludzi i przygody. A przy tym nie zapominaj, że ciekawą osobę możesz spotkać w każdej minucie dnia - niekoniecznie tylko na imprezach, dlatego zawsze ubieraj się ładnie i elegancko, bądź gotowy 24/7! I najważniejsze - nie bój się odrzucenia!

da024sb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da024sb