Trwa ładowanie...
d3jfg3c
Ciekawostki

Tak na pewno poderwiesz dziewczynę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak na pewno poderwiesz dziewczynę
(Thinkstockphotos)
d3jfg3c

Łowić na miłosny spinning, na bajerancką muchę, czy może zastawić sidła z pieniędzy i luksusów, licząc że coś się złapie? Okazuje się, że istnieje znacznie prostszy sposób na poderwanie dziewczyny - Ty też tak możesz.

"Czego pragną kobiety?", to pytanie już od stuleci trapi płeć męską, która nieustannie obmyśla, jakby tu zauroczyć kobietę. W przeszłości próbowaliśmy wykorzystywać do tego celu m.in. argument siły - pokazując, że jesteśmy facetami z krwi i kości, staraliśmy się też imponować intelektem, czy umiłowaniem sztuki. W toku naszych podbojów wykorzystywaliśmy, z podobnym skutkiem, tak zjawisko kłamstwa, jak i tajniki psychologii behawioralnej - obecnie są przecież nawet specjalne kursy dla podrywaczy. Natomiast, gdyby dziś spytać statystycznego faceta o to, "na co jego zdaniem lecą dziewczyny", ten odpowiedziałby prawdopodobnie, że na muskuły, pieniądze, czy opaleniznę. A jednak okazuje się, że wcale nie!

Na łamach brytyjskiego "Express.co.uk" ukazał się niedawno artykuł, który przekonuje, że aby mieć powodzenie u płci przeciwnej, wystarczy mieć piękny i zadbany uśmiech. Tezę poparto badaniem, z którego jasno wynika, że poznając nową osobę, respondenci zwracają uwagę w 8,67% przypadków na ubranie, w 10% na włosy, w 11,8% na oczy, zaś w 25% na ciało. Ale to właśnie uśmiech zgarnął najwięcej głosów ankietowanych, bo aż 38,37%! Stąd wniosek, że jeśli facet ma wspaniały, hollywoodzki uśmiech, wówczas i tak będzie się cieszyć powodzeniem - niezależnie od tego, czy przez skórę na jego brzuchu przebija sześciopak, czy nie. Wystarczy spojrzeć na Jacka Nicholsona, czy Ryszarda Kalisza, a więc dwóch światowej sławy kobieciarzy, by uwierzyć, że to prawda.

d3jfg3c

[

]( #opinions )

Naturalnie sam uśmiech nie zawsze wystarczy, dlatego warto podjąć kilka dodatkowych kroków, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś interesującego...

d3jfg3c

Przykładowo, warto zmienić nastawienie z "łowieckiego" na "przyjacielskie", a więc nie nakładaj na siebie presji, że musisz "wyrwać" jakąś dziewczynę i koniecznie pójść z nią do łóżka! Zamiast tego, powiedz sobie, że tej nocy chcesz poznać nowych ludzi i miło spędzić czas - szastaj uśmiechami, rozmawiaj, tańcz, baw się, a kto wie, może przy okazji ci się poszczęści. Pamiętaj też, że z takim uśmiechem nie możesz być osobą wstydliwą, bo życie jest na to za krótkie - szukaj kontaktu, przedstawiaj się jako pierwszy, bądź otwarty na ludzi i przygody. A przy tym nie zapominaj, że ciekawą osobę możesz spotkać w każdej minucie dnia - niekoniecznie tylko na imprezach, dlatego zawsze ubieraj się ładnie i elegancko, bądź gotowy 24/7! I najważniejsze - nie bój się odrzucenia!

CZYTAJ TAKŻE:

Zadba o Twój uśmiech

d3jfg3c

Podziel się opinią

Share
d3jfg3c
d3jfg3c