Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Tak niesforne dziecko budzi ojca

Share
Tak niesforne dziecko budzi ojca
Źródło: 123RF.COM
d33dy0m

Dwuletni Armin uznał, że najwyższa pora na pobudkę. Postanowił więc obudzić swojego tatę w iście kreatywny sposób. Najpierw delikatnie pocierał jego czoło, a kiedy to nie poskutkowało, kilkakrotnie uderzył ojca w głowę. Czy ojciec mógł uznać, że zdecydował się na dziecko zbyt wcześnie?

A jaki jest właściwy czas na założenie rodziny? To pytanie powraca regularnie. Czy istnieje na nie jedna, właściwa odpowiedź? Najnowszy sondaż, który miał ocenić podejście mężczyzn i kobiet do tego tematu, wykazał, że pomiędzy przedstawicielkami płci pięknej oraz panami zachodzi tu spora rozbieżność.

d33dy0m

Zgodnie z powszechną opinią, do decyzji o rodzicielstwie szybciej dojrzewają kobiety. Łatwiej jest im porzucić szaleństwa młodości i ustabilizować swoje życie - przynajmniej w teorii. To w nich także podobno szybciej rozbudza się instynkt rodzicielski, który sprawia, że największym życiowym pragnieniem staje się posiadanie potomstwa. Gdyby wziąć jednak pod uwagę wyniki przeprowadzonego niedawno sondażu, należałoby zrewidować ten pogląd.

Panowie stwierdzili, że chcieliby mieć pierwsze dziecko w wieku 29 lat. Kobiety uznały, że optymalny moment na powiększenie rodziny nadchodzi, gdy mają za sobą przynajmniej 32 wiosny

d33dy0m

Podziel się opinią

Share
d33dy0m
d33dy0m