Trwa ładowanie...

Tak Rosjanie testują hełm

Share
Tak Rosjanie testują hełm
Źródło: youtube
d2l2glj

Mimo ostatnich wydarzeń związanych z barbarzyńską napaścią Rosjan na Ukrainę, z trudem, ale staramy się nie zapominać, że nasi północni sąsiedzi, to przecież nie tylko bezwzględni politycy i okupanci stanowiący ogromne zagrożenie dla świata, ale naród o ogromnych dokonaniach, którego wkładu w dorobek światowej kultury i sztuki nie sposób nie docenić.

To przecież naród wybitnych pisarzy i poetów (Puszkin, Dostojewski, Jesienin, Majakowski, Bułhakow, etc.), muzyków (Czajkowski, Rachmaninow, Szostakowicz, Prokofjew), malarzy (Repin, Wasniecow, Wrubel, Malewicz), ludzi kina i teatru (Bogusławski, Meyerhold, Eisenstein) czy świata nauki (Mendelejew, Łomonosow, Landau).

Jednak obok tych jakże wybitnych postaci pojawiają się też osoby, które trudno nazwać nosicielami "kagańca oświaty". Zarówno na kartach historii, jak i w internecie możemy znaleźć setki przykładów, że "Rosja to nie kraj, to stan umysłu". W tym miejscu chcieliśmy zaprezentować wam jeden z nich. Właśnie tak Rosjanie chałupniczo testują hełm. Czyżby przygotowywali się do wojny...?

d2l2glj

Podziel się opinią

Share
d2l2glj
d2l2glj