Trwa ładowanie...
drjk2ko
Styl

Takich mężczyzn pożądają Polki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Takich mężczyzn pożądają Polki
(Shutterstock)
drjk2ko

Mięśniak, badboy, młody ambitny z korporacji czy hipster? Jaki jest ulubiony mężczyzna Polek? Koniec ze spekulacjami i domysłami – znamy prawdziwe preferencje kobiet!

Francuski portal, przedstawiający się jako sklep z mężczyznami, posiada 10 mln użytkowników. Od dwóch lat jest dostępny w Polsce. – Wśród polskich użytkowników aż połowę stanowią kobiety, co jest rzadkością na tego typu portalach. Przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych wśród Polek typów facetów – opowiada Clara Bizien z ZaadoptujFaceta.pl.

Jesteś jednym z trzech poniższych typów? Na powodzenie w te wakacje nie będziesz narzekał!

drjk2ko

Artysta

To specyficzny i wyjątkowy typ faceta. Nikt do końca nie rozumie, co robi, mimo że wydaje się być cały czas zajęty. Nie przywiązuje wielkiej wagi do wyglądu, ale jakimś cudem zawsze wygląda fajnie. Stylu dodaje mu nieodłączna, przerzucona przez ramię teczka lub tuba skrywająca jego arcydzieła. Pełen tajemnic skryty introwertyk będący w tym samym czasie skromny i przekonany o swojej wyjątkowości. Choć nikt nie wie dlaczego – to działa na dziewczyny! Obraża się, gdy myli się go z hipsterem!

Artystę można spotkać w jego naturalnym środowisku – np. w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu, w okolicy Akademii Sztuk Pięknych – jego drugiego domu. Po częstych wizytach w Muzeum Sztuki Nowoczesnej przesiaduje w kawiarni MSN, gdzie kontempluje sztukę i zachwyca się najnowszymi artystycznymi wydawnictwami z tamtejszej księgarni. Gdy nadchodzi noc, lubi wybrać się na drinka – w końcu artysta też człowiek! Kiedyś bywał w Planie B, ale od kiedy klubokawiarnia stała się zbyt mainstreamowa, wybiera inne miejsca. Lubi łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego często odwiedza PardonToTu lub DZiKa, żeby posłuchać koncertu alternatywnego francuskiego zespołu lub potupać nóżką w rytm bałkańskich rytmów.

Gdy spędza wieczory w domu, artysta ogląda na TVP Kultura wywiady z ludźmi ze świata sztuki lub wkręca się w niszowe kino skandynawskie. Fan serialu Fargo, nawiązującego do filmu wielkich braci Coen. Telewizję uważa raczej za rozrywkę dla „zwykłych” ludzi, dlatego programy typu Mam Talent ogląda jako eksperyment socjologiczny, nie formę rozrywki.

drjk2ko

Ambitny

Zadbany, w dobrze skrojonym garniturze i z nienaganną modną fryzurą. Sprawia wrażenie ustawionego faceta – inwestuje w wygląd i wie, gdzie się pokazać, żeby zostać dostrzeżonym. Ponieważ jest na początku drogi do sukcesu, prawdopodobnie wciąż mieszka z rodzicami, a na spotkania biznesowe dojeżdża… tramwajem.

Można go spotkać w BąTą – w ciągu dnia na lunchu, a po zmroku ze znajomymi, z rozwiązanym krawatem i z kieliszkiem prosecco. Do domu wraca nocnym, na taksę szarpnie się tylko wtedy, kiedy podryw okazał się owocny i nie wraca sam.

Jego wzorem jest twardy i bezkompromisowy Frank Underwood. W wolnych chwilach lubi oglądać serial Suits, wyobrażając sobie, że już niedługo stanie na czele międzynarodowej korporacji. Chociaż wciąż opowiada o swoich miłosnych podbojach, najchętniej chciałby się zakochać i spędzać weekendy oglądając Chirurgów ze swoją dziewczyną.

drjk2ko

Umięśniony

Jego motto to „Najpierw masa potem rzeźba”. W ciągu dnia na siłce.. Wylewa z siebie ostatnie poty podczas treningu CrossFitu, prędzej w małej, osiedlowej sali niż w sieciówce przeznaczonej dla ludzi z korpo. Po wszystkim, czasem skoczy na solarium, chociaż nikomu się do tego nie przyzna. Choć ćwiczenia to sens jego życia, koktajle białkowe to nie jedyne koktaje jakie w siebie wlewa. Raz w tygodniu mięśniak zamienia się bowiem w casanovę i rusza na rajd po najgłośniejszych klubach.

Wieczór zaczyna w Pijalni Wódki i Piwa, a po kilku szotach bryluje na parkietach okolicznych klubów. Zabawę najczęściej kończy podrywając dziewczyny o platynowych włosach i rozmazanych oczach.

Jest fanem wszelakich reality show. Zna cały skład Ekipy z Warszawy i chętnie sam zgłosiłby się do nowej edycji. Jeżeli to mu nie wyjdzie, mógłby zostać przystojnym i umięśnionym detektywem, rozwikłującym najtrudniejsze miejskie zagadki, niczym bohaterowie CSI Miami. Choć lepiej mu nie przeszkadzać, kiedy wkręci się w odkodowany mecz na Canal+, mięśniak to w głębi duszy poczciwiec, który nie skrzywdziłby muchy.

drjk2ko

Tak wygląda ideał piękna wg Brytyjczyków

drjk2ko

Podziel się opinią

Share

drjk2ko

drjk2ko