Trwa ładowanie...
19-03-2007 17:07

Taniec odkrywa twoj charakter

Taniec odkrywa twoj charakterŹródło: AKPA
dvjz7cq
dvjz7cq

Jak powszechnie wiadomo, taniec jest tylko narzędziem, które ma pokazać to, co drzemie w duszy każdego człowieka. Za jego pomocą można przekazać bardzo wiele uczuć. Zdecydowanie najłatwiej pokazać smutek, radość i pożądanie.

Ten ostatni element, jest najbardziej wykorzystywany w „Tańcu z Gwiazdami”. Z pewnością dlatego, że podoba się to szerokiej publiczności. Piękne kobiety, estradowy makijaż, kuse suknie – to wszystko sprawia, że uczestniczki programu, są słodsze niż cukierki. W większości przypadków tylko na parkiecie, możemy zobaczyć ich faktyczną osobowość.

W życiu zawodowym, przywdziewają szatę innych osób. Niektórzy występują w telewizji i muszą trzymać się „ramowych” zachowań. W chwilach osobistych, zazwyczaj kryją się przez fleszami aparatów i odpoczywają w spokoju. Program stacji TVN daje takim osobom niesamowite możliwości, aby wyrwać się ze stereotypu. Mogą zachowywać się naturalnie i wykorzystują to na maksa. Taniec pobudza w pięknych paniach takie emocje, że wbijają swoje paznokcie w plecy partnera, który niczemu nie jest winien.

dvjz7cq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvjz7cq