Trwa ładowanie...
d3fgrdn
Ciekawostki

Tattoo Konwent 2011 już za pasem!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tattoo Konwent 2011 już za pasem!
(Tattoo Konwent)
d3fgrdn

Gdańsk Tattoo Konwent 2011 to trzecia odsłona nadmorskiego festiwalu tatuażu, który po raz kolejny odbędzie się w historycznych i przepełnionych industrialnym klimatem halach Centrum Stoczni Gdańskiej.

Zdążyliście się już zapewne przyzwyczaić do tego, iż na gdańskiej imprezie oprócz atrakcji związanych ze światem tatuażu, można też posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć w akcji najlepszych artystów graffiti w kraju. Nie inaczej będzie w tym roku!

d3fgrdn

[

]( http://facet.wp.pl/tattoo-konwent-2011-6006492687200897g )

Oprócz konkursów na najpiękniejsze tatuaże w różnych kategoriach, będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncertach znanych zespołów z Polski i zagranicy (Sworn Enemy i inni), a także w rozmaitych atrakcjach i konkursachy dla publiczności.

d3fgrdn

Organizatorzy Gdańsk Tattoo Konwent dołożyli wszelkich starań, aby po raz trzeci zorganizować imprezę na miarę waszych oczekiwań, imprezę która oprócz miłych wspomnień pozostawi także na waszej skórze pamiątki w postaci wspaniałych tatuaży!

ZOBACZ RELACJĘ Z TATTOO KONWENTU 2010

Lista wystawców znajduje się na stronie internetowej Tattoo Konwentu.

Atrakcje Gdańsk Tattoo Konwent 2011:

d3fgrdn

- Konkursy na najlepszy tatuaż w 10 kategoriach, - Pokaz podwieszania w wykonaniu The Hooked Friends, - Konkurs Miss Tattoo, - Graffiti Jam, - Pokazy sztuk walki, - Występy performance, - Wystawy oraz konkursy dla odwiedzających

Kapele, które zagrają na tej edycji:

Sworn Enemy - Nowy Jork, US
Death Before Dishonor - Boston, US
The Analogs - Szczecin
The Cuffs, Street Chaos, 10 Folds, Hold Back The Day

Bilety:

d3fgrdn

Jednodniowy - 25 zł,
Dwudniowy - 40 zł,

Patronat redakcyjny nad imprezą objął serwis facet.wp.pl.

d3fgrdn

Podziel się opinią

Share
d3fgrdn
d3fgrdn