Trwa ładowanie...
08-06-2012 14:19

Tatuaż na fali - Gdańsk Tattoo Konwent 2012

Tatuaż na fali - Gdańsk Tattoo Konwent 2012
d36vr2x
d36vr2x

Już czwarty rok z rzędu miłośnicy tatuaży będą mieli okazje bawić się na Gdańsk Tattoo Konwent. W ostatni weekend lipca Stocznia Gdańska zmieni się w galerię sztuki i salę koncertową. 2 dni wypełnione po brzegi atrakcjami zadowoli każdego z fanów rysunków na ciele.

Ale jak wiadomo, Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże. Niezwykłych i oczywiście mocnych wrażeń muzycznych dostarczą nam takie polskie zespoły jak Blade Loki, Schizma, Bulbulators, Street Chaos, Drown My Day, Collina oraz AYS. Z grona zagranicznych gwiazd niesamowitą dawkę energii zaaplikują nam Mad Sin z Niemiec oraz Trapped Under Ice z USA. Organizatorzy przygotowali również masę pokazów takich jak FreakShow Lorda Insanity, taniec burleski w wykonaniu Xarah vn den Vielenregen oraz teatr tańca DzikiStyl Company.

Ale to nie wszystko! Wiele atrakcji nadal pozostaje niespodzianką. Aby stać się częścią tej imprezy wystarczy kupić bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 25 PLN za jeden i 35 PLN za dwa dni oraz w dniu imprezy za 30 PLN (jeden dzień) i 40 PLN (dwa dni). Dzieci do lat 10 wchodzą za darmo, z opiekunem oraz za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora Gdańsk Tattoo Konwent

Patronat redakcyjny Wirtualna Polska, serwis facet.wp.pl

d36vr2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36vr2x