Trwa ładowanie...

Te brzydkie kłamstewka

Te brzydkie kłamstewkaŹródło: Jupiterimages
dt97zy7
dt97zy7

Kłamstwo to - zaraz po kole - chyba "największy wynalazek" człowieka. Zaś samo kłamanie to umiejętność niezwykle ważna, która niesłychanie się przydaje, a co najważniejsze - znacznie ułatwia życie. Okłamujemy przecież szefów, znajomych, żony, dziewczyny... i choć jest to bez wątpienia nieetyczne, czasami jednak okazuje się konieczne.

Należy jednak pamiętać, że jeżeli już decydujemy się skłamać, to trzeba to zrobić dobrze. I nie mamy tu na myśli zasady, którą podnoszą Ci najbardziej zdegenerowani, że wstydzić nie należy się tego, że kłamiemy, ale tego, że nas na kłamstwie przyłapują!

Kłamstwa duże, małe, białe, niewinne kłamstewka... po prostu nie sposób od nich wszystkich uciec. Pomyślcie sami, gdybyście chcieli zawsze być szczerzy i mówić to, co Wam leży na sercu, to czy mielibyście teraz jakichkolwiek znajomych? Pracę? Dziewczynę? Żonę? Przyjaciół?

Pomimo, że kochamy naszych najbliższych i chcemy dla nich jak najlepiej, czasami zwyczajnie nie sposób powiedzieć im prawdy. Kłamiemy, ponieważ chcemy ich chronić, chcemy żeby czuli się dobrze - zarówno w naszym towarzystwie, jak i sami ze sobą. Kłamiemy bo nie mamy odwagi, wyznać czegoś co spapraliśmy. Kłamiemy, żeby podtrzymać dobre relacje w grupie, żeby nikogo nie zranić... ale bądźmy szczerzy (na chwilę), kłamiemy również i po to, żeby chronić własną skórę!

dt97zy7

Choć dla wielu kłamstwo to rzecz naturalna, która przychodzi im bez problemów i zawsze brzmi wiarygodnie, są i tacy, którzy mają z tym nie lada problemy. przez co nierzadko cierpią. W myśl zasady, jeżeli musisz już kłamać, zrób to dobrze, podpowiadamy wszystkim tym, którzy nie mają wrodzonego "talentu" do ściemniania i mydlenia oczu.

Przedstawiamy kilka praktycznych porad, prosząc jednocześnie abyście potraktowali je z przymrużeniem oka czytaj więcej...

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

dt97zy7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt97zy7