Trwa ładowanie...
d3hk64y
Militaria

Te piersi mogą sterroryzować cały świat!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Te piersi mogą sterroryzować cały świat!
(Jupiterimages)
d3hk64y

Pierwsza dekada XXI w. nie bez kozery okrzyknięta została erą terroryzmu. Liczne organizacje terrorystyczne prześcigają się w zadawaniu jak najbardziej dotkliwych ciosów cywilizacji zachodu.

Dziewięć lat temu cały świat obserwował Amerykę pokrytą gruzem z budynków World Trade Center. Atak z 11-tego września miał wymiar symboliczny, bo skoro największe mocarstwo globu pozostało bezsilne wobec gróźb terrorystów, czy ktokolwiek jest jeszcze bezpieczny? Potem nastąpiły ataki w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji i innych punktach globu, tworząc na mapie świata siatkę działań terrorystycznych.

Oczywiście, międzynarodowe agencje wywiadowcze dokładają wszelkich starań, by wykrywać i neutralizować kolejne grupy terrorystyczne, jednak co jakiś czas nowy brutalny atak wstrząsa opinią publiczną. Stereotypowy Arab w turbanie i z laską dynamitu za paskiem, skutecznie uprzykrzył latanie już nie jednemu Amerykaninowi, Brytyjczykowi czy Francuzowi. Co więcej, w miarę rozwoju środków bezpieczeństwa, rozwijają się również techniki terrorystów. Dlatego, za sprawą najświeższych, makiawelicznych koncepcji członków Al.-Kaidy, już wkrótce może dojść do sytuacji, kiedy na lotnisku zamiast śniadych starców w turbanach będziemy ze strachem wypatrywać pięknych, kobiet obdarzonych bujnym biustem.

d3hk64y

ZOBACZ TAKŻE:

* Strefa miliarderów Czy sylikon jest szkodliwy dla zdrowia? Sztuka zabija * Według najnowszych doniesień agentów brytyjskiego MI5, terroryści planują wdrożyć w życie nową technikę wnoszenia ładunków wybuchowych na pokłady samolotów. Co gorsza, najnowsze rozwiązanie Al.-Kaidy będzie praktycznie niemożliwe do wykrycia na większości lotnisk, dysponujących konwencjonalnym sprzętem do skanowania własności pasażerów. Otóż, ładunki wybuchowe będą umieszczane w silikonowych implantach, które następnie wszczepiane będą kobietom-zamachowcom w biust oraz w pośladki. Procedury podkładania ładunków przypominać będą zatem konwencjonalną operację powiększania biustu.

Nowa technika Al.-Kaidy zatrwożyła agentów MI5, którzy w przygotowanym przez siebie raporcie opisali poczynania terrorystów jako "mogące obejść naszą obronę". Obawy MI5 zdają się potwierdzać eksperci w wypowiedziach dla "The Sun" oraz _ "FOXNews" _. M.in. czołowi chirurdzy plastyczni konstatują, że faktycznie - z technicznego punktu widzenia - istnieje możliwość umieszczenia ładunku w implancie.

Według służb, materiałem wybuchowym wykorzystywanym przez terrorystów ma być PETN. Z kolei, fizycy przekonują, że saszetka zawierająca 120g tego środka byłaby w stanie zrobić w samolocie "pokaźnych rozmiarów dziurę", w efekcie doprowadzając do jego rozbicia.

d3hk64y

Przechowywanie różnych obiektów w implantach nie jest zjawiskiem nowym - już w przeszłości zdarzało się, że właśnie ten sposób kartele wykorzystywały do szmuglowania narkotyków.

ZOBACZ TAKŻE:

* Strefa miliarderów Czy sylikon jest szkodliwy dla zdrowia? Sztuka zabija * Pozostaje jedynie pytanie, kto miałby się podjąć przeprowadzenia tego typu zabiegów? Okazuje się, że chętnych nie brakuje. Brytyjskie służby są przekonane, że w najlepszych angielskich placówkach szpitalnych szkoli się szereg młodych ludzi sympatyzujących z terrorystami. Po odbyciu praktyk, studenci znikają - doskonale wyedukowani wracają w rodzinne strony, gdzie swoje doświadczenie przekuwają w szerzenie zła. Niestety, rzeczą graniczącą z niemożliwością jest wykrycie ich zawczasu.

Wypowiedzi specjalistów dla "The Sun", nie napawają optymizmem - jeden z chirurgów stwierdził, że "aby wykryć tę substancję w implancie potrzebny jest bardzo wysokiej jakości rentgen. Jeżeli faktycznie, ładunek wybuchowy zostałby umieszczony w niewielkich saszetkach, jego zlokalizowanie za pomocą zwyczajnych aparatów do skanowania ciał, jakimi dysponują lotniska, byłoby praktycznie niemożliwe."

d3hk64y

Idąc dalej, zastanówmy się, jakie byłyby konsekwencje wdrożenia w życie tego planu przez terrorystów? Masowe akty terroryzmu? Jeszcze bardziej inwazyjne metody badania pasażerów? A może nawet zakaz wpuszczania na pokład osób z jakimikolwiek implantami umieszczonymi w ciele (to swoją drogą byłoby w pewien sposób uzasadnione - także dzisiaj zdarzają się sytuacje, że naładowane sylikonem piersi samoistnie wybuchają w samolocie pod wpływem zmiany ciśnienia)? Wszystkie te czynniki składają się na zakłócenie przebiegu połączeń lotniczych, jeszcze większe wydłużenie odpraw oraz być może dyskryminację pasażerów. Nie można również zapominać o nieustającej groźbie zamachów i strachu, jaki ów widmo wywoła wśród pasażerów. Określenie "wystrzałowe piersi" nabierają tu zupełnie nowego znaczenia...

ZOBACZ TAKŻE:

* Strefa miliarderów Czy sylikon jest szkodliwy dla zdrowia? Sztuka zabija *

d3hk64y

Podziel się opinią

Share
d3hk64y
d3hk64y