Trwa ładowanie...
24-05-2013 13:57

Tego dnia kobiety zdradzają najczęściej! Uważaj

Tego dnia kobiety zdradzają najczęściej! UważajŹródło: 123RF
d1fwtnq
d1fwtnq

Większości z nas Dzień Matki zapewne nigdy nie kojarzył się z kobiecą niewiernością, a wręcz stanowił sentymentalną podróż do przeszłości, przywołując wspomnienia o pięknych chwilach dzieciństwa, idących w parze z najlepszymi cechami kobiecego gatunku.

Jednak to musi się zmienić. New York Post donosi, że Dzień Matki jest wigilią drugiego pod względem częstotliwości dnia, w którym kobiety najczęściej dopuszczają się zdrady! Pierwszym, jakbyście jeszcze się nie domyślili są... Walentynki.

Kto zatem zdradza 27 maja? Szczególnie kobiety na co dzień zaniedbywane przez swoich mężów. Panie, którym brakuje nie tylko satysfakcjonującego seksu, ale przede wszystkim bliskości partnera. Gazeta cytuję sfrustrowaną 52 letnią Marie, kobietę z New Jersey, która zdecydowała się na skok w bok po tym, jak mąż w Dzień Matki nie złożył jej nawet życzeń. Ubolewa ona, że nawet dzieci, które zazwyczaj nie są skore pamiętać o takich świętach, wręczyły jej laurkę, jednak nie partner. - Nie liczyłam na bukiet róż czy kosztowne prezenty. Wystarczyłoby mi zwykłe zaproszenie na kawę i podziękowanie za to, że jestem matką jego dzieci - wyznaje Marie. To przelało jej czarę goryczy. Na jednym z internetowych portali randkowych, adresowanych dla niespełnionych mężatek, szybko znalazła mężczyznę, skorego do romansu.

Powiecie, że to jeszcze o niczym nie świadczy? Jedynie pojedynczy, nic nieznaczący przypadek, sfrustrowanej kobiety. Otóż nie. Jak podała przedstawicielka portalu Ashley Madison w zeszłym roku, właśnie 27 maja, padł niechlubny rekord kobiet, które gotowe były dopuścić się zdrady. Tylko tego dnia, na portalu zarejestrowało się 31 427 kobiet, które w swoich wnioskach deklarowały, że są w związku i szukają romansu (więcej podobnych deklaracji zostało złożonych jedynie 14 lutego).

d1fwtnq

Pamiętać jednak należy, że sytuacja dotyczyła Stanów Zjednoczonych. Przekładając ją na polskie warunki, skłonni jesteśmy przypuszczać, że u nas dniem, w którym kobiety dopuściłyby się zdrady, wcale nie byłby dzień po Dniu Matki, a dzień po Dniu Kobiet. To właśnie w to, mało popularne w USA święto, polskie kobiety przywykły do otrzymywania różnorakich wyrazów uznania i miłości.

No cóż panowie... nie wiemy, jak odnieść się do przytoczonych rewelacji, profilaktycznie zalecamy, aby zarówno w Dzień Matki, jak i w Dzień Kobiet, mimo wszystko, pamiętać o wybrankach waszych serc.

PFi/

d1fwtnq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fwtnq