Trwa ładowanie...

Tektonika snów erotycznych

Tektonika snów erotycznychŹródło: Jupiterimages
d48hcoz
d48hcoz

Sny erotyczne… kto nigdy nie miał choć jednego, niech pierwszy rzuci stanik! Staników nie widać, albowiem każdemu z nas od czasu do czasu udaje się we śnie zaliczyć bliższe spotkanie z szefową, sąsiadką, koleżanką z pracy, czy też nawet z członkiem swojej rodziny. A wszystko to w dowolnych, nieograniczonych i nieokiełznanych ludzkim umysłem kombinacjach. Ale czy mamy się czego wstydzić?

Okazuje się, że na szczęście nie. Rozgrzeszenia udzielają nam eksperci, według których – jak podaje Dziennik – senne marzenia erotyczne to niekoniecznie wrota otwarte przez nasze id (gdzie id, to według Freuda ciemna i niezorganizowana struktura osobowości odpowiedzialna za nasze zwierzęce popędy). Żeby zilustrować to zgrabnym przykładem: jeżeli przyśni Ci się, że zabijesz ojca, a matkę przyprawisz o orgazm, nie oznacza to wcale, że chcesz zabić ojca i przespać się z własną matką.

Najprawdopodobniej, po prostu brakuje Ci kontaktu z własną rodzicielką, a w ojcu jest jakaś cecha, która Cię denerwuje i którą chciałbyś zmienić.

Owszem, dziwne. Jednak zdaniem naukowców, sny to takie małe, przewrotne chochliki, które nie mówią nam niczego wprost, tylko bawią się z nami w kalambury i każą nam dociekać prawdziwego znaczenia przekazu na własną rękę i we własnym zakresie. Wydaje się to czynnością dość mozolną, jednak – jak zapewniają eksperci – warto podjąć trud by zrozumieć prawdziwe znaczenie snów.

d48hcoz

Sny stanowią, bowiem psychologiczne odzwierciedlenie naszych pragnień, lęków, obaw. Nawet tych, o których nasza świadomość nie ma pojęcia, że istnieją. Dlatego sny erotyczne nie są jedynie silnie spersonalizowaną wersją niskobudżetowych filmów dla dorosłych, a głębszym przekazem, który być może ułatwi nam życie. Poniżej zaprezentowano kilka przykładowych znaczeń erotycznych marzeń sennych czytaj więcej...

[

]( http://jegoego.pl )

d48hcoz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48hcoz