Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
14-07-2016 16:15

Telefon do zadań specjalnych

Telefon lądujący pod wodą lub zalany kawą - dobrze znamy takie sytuacje. Większości smartfonów podobne przygody nie wychodzą na dobre, a ich właścicieli biją po kieszeni. To jednak nic dla nowego telefonu komórkowego IRON, który na rynek wprowadziła firma Kruger&Matz. Jest wytrzymały i bardzo prosty w obsłudze.

Telefon do zadań specjalnychŹródło: Materiały prasowe
d1v2d90
d1v2d90

To też propozycja dla użytkowników komórek sprzed ery smartfonowej. Szczególnie przypadnie do gustu tradycjonalistom, dla których telefon służy głównie do podstawowej komunikacji, czyli wykonywania rozmów, pisania esemesów, ale jednocześnie wymagającym od urządzenia wytrzymałości i długiego czasu pracy. Podczas gdy smartfony bez podpięcia do prądu rzadko przeżywają dobę, to IRON, według zapewnień producenta, może pracować nawet przez kilka tygodni. A to już coś.

Jego ogromną zaletą jest odporność na wnikanie wody i pyłu, co na pewno docenią miłośnicy ekstremalnych wypraw. Zresztą ta cecha przyda się też na nadbałtyckiej plaży.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Telefon mieści się nawet w niezbyt dużej kiszeni. Niewielka waga (140 g) i kompaktowy rozmiar sprawiają, że pewnie leży w dłoni i umożliwia komfortową obsługę. Urządzenie posiada wyświetlacz wielkości 2” i rozdzielczości 176 x 144 pikseli oraz pojemną baterię 2000mAh.

Wyposażony jest także w czytnik kart microSD, obsługuje Bluetooth oraz funkcję Dual SIM, która pozwolą być w kontakcie zarówno z rodziną jak i ze współpracownikami. Producent nie mógł oczywiście zapomnieć o latarce ani radiu.

d1v2d90
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v2d90