Trwa ładowanie...
Technologie

Telewizor wolny od kabli

Share
Telewizor wolny od kabli
Źródło: inf.pras./Grayling
d3aeihw

Nieskazitelny wygląd i nieograniczone możliwości nowych telewizorów LG wyznaczają nowy standard cyfrowej rozrywki w najlepszym stylu.

Czy dotąd aranżację przestrzeni wokół telewizora musiałaś podporządkowywać plątaninie kabli, którymi podłączałaś do niego wszystkie urządzenia peryferyjne, aby móc korzystać z odtwarzacza DVD czy kina domowego? A może w niewielkim mieszkaniu brakowało miejsca, by obok telewizora umieścić dekoder TV, dodatkowy zestaw głośników i nagrywarkę? Dziś te problemy odchodzą w niepamięć. LG media box w zestawie z telewizorem LG z serii INFINIA pozwoli cieszyć się atrakcyjnym wzornictwem zawieszonego na ścianie nowego ekranu jako głównego elementu wystroju wnętrza.

* Nieskrępowana aranżacja*

d3aeihw

Do nowych telewizorów LG INFINIA można dołączyć LG media box – niewielkich rozmiarów urządzenie, do którego podłączane jest kino domowe, odtwarzacz DVD czy Blu-ray, nagrywarka albo tuner telewizji cyfrowej. LG media box przesyła bezprzewodowo sygnał Full HD 1080p nawet na odległość 30m, dzięki czemu wokół telewizora nie kłębią się żadne kable, natomiast wszystkie potrzebne w domu sprzęty umożliwiające cyfrową rozrywkę na najwyższym poziomie zgromadzone są w jednym miejscu.

* Nieskazitelny wygląd*

Najnowsze modele telewizorów LG INFINIA, wykorzystujące technologię podświetlania matrycy diodami LED, zostały zaprojektowane zgodnie z koncepcją Borderless Design™. Dzięki temu świetnie dopasowują się one do eleganckiej aranżacji domowej przestrzeni. Smukłe ekrany ze zminimalizowanymi ramkami komponują się także z nowoczesną stylistyką wnętrz.

Nieograniczone możliwości

Zdjęcia z aparatu cyfrowego albo zewnętrznego dysku twardego dostępne bez konieczności podłączania do telewizora dodatkowych urządzeń? Dzięki domowej sieci DLNA, w której działają wszystkie te sprzęty, można bezprzewodowo łączyć się z multimedialnymi bibliotekami danych i na wielkim ekranie wyświetlać zgromadzone na nich pliki. Co więcej, funkcja Netcast Entertainment Access pozwala z poziomu telewizora przeglądać wideoklipiy z serwisów internetowych, podziwiać ulubione albumy ze zdjęciami, czy szybko sprawdzić prognozę pogody na Accuweather. Dzięki nowym telewizorom LG świat cyfrowej rozrywki jest na wyciągnięcie ręki.

d3aeihw

Podziel się opinią

Share
d3aeihw
d3aeihw