Trwa ładowanie...
d2et8io
d2et8io
Technologie

Telewizor ze stacją dokującą dla iPoda

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2et8io

Koncern JVC ułatwia podłączenie przenośnego odtwarzacza firmy Apple do telewizora HD, wprowadzając nowe modele odbiorników wyposażone w stacje dokujące. Modele tych telewizorów zostaną wystawione podczas targów Consumer Electronics Show 2008, rozpoczynających się dziś w Las Vegas.

Mowa o czterech modelach telewizorów LCD, o przekątnych 32, 42, 47 i 52 cale. Dwa pierwsze z wymienionych będą dostępne od marca br., trzeci wejdzie do sprzedaży w kwietniu, a ostatni - w połowie 2008 r. Cen jeszcze nie ustalono. Odbiorniki posiadają wbudowane stacje dokujące dla iPoda - kiedy odtwarzacz jest podłączony, na ekranie telewizora wyświetlane jest jego menu, po którym można poruszać się za pomocą telewizyjnego pilota zdalnego sterowania. Co ciekawe, posiada on okrągły przycisk nawigacyjny, przypominający wyglądem pokrętło iPoda.

Telewizory to nie jedyne urządzenia JVC prezentowane na targach, jakie wyposażono w możliwość podłączenia iPoda przez stację dokującą. MX-KC38 i MX-KC68 to nowe zestawy hi-fi, z których pierwszy posiada system głośników o łącznej mocy 220 watów, a drugo - 400 watów. W obu znaleźć można tunery radia AM/FM oraz analogowe wejścia audio do podłączania innych urządzeń.

więcej w serwisie Kino Domowe »

d2et8io

Podziel się opinią

Share
d2et8io
d2et8io