Trwa ładowanie...

Terapia seksoholizmu!

Terapia seksoholizmu!Źródło: Jupiterimages
d2u73l6

Trafiają tam gwiazdy, biznesmeni, ludzie mediów... innymi słowy twarze z pierwszych stron gazet. Byli tam już m.in. Steve Phillips, David Duchovny, a ostatnio nawet Tiger Woods.

Natomiast co jakiś czas świat obiega nowa informacja, że kolejna znana persona okazuje się być uzależniona od seksu i postanawia udać się na odwyk do specjalnego ośrodka... Ale tak naprawdę, co to za miejsca i co się tam właściwie dzieje?

d2u73l6

Seksoholizm to rodzaj uzależnienia, który przyjmuje wiele postaci - można tu mówić m.in. o voyeuryzmie (podglądanie seksualnych zachowań innych ludzi), kompulsywnej masturbacji, uzależnieniu od pornografii oraz o nagminnym korzystaniu z usług prostytutek.

W przeciwieństwie do np. alkoholizmu czy narkomanii, gdzie substancjami uzależniającymi są zażywane środki fizyczne, w przypadku seksoholizmu czynnikiem uzależniającym jest czynność.

Mimo, iż ten konkretny rodzaj uzależnienia traktowany jest często po macoszemu i z przymrużeniem oka, z racji na jego "przyjemny" charakter, nie należy zapominać, że to przecież uzależnienie czytaj więcej...

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d2u73l6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u73l6