Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Terroryzowały piersiami

Share
Terroryzowały piersiami
Źródło: Jupiterimages
d4emjfz

Męskim okiem

Dwie młode i atrakcyjne Francuzki wpadły niedawno na pomysł jak wykorzystać biust w napadzie rabunkowym. Ich ofiarami stali się mężczyźni wyciągający pieniądze z bankomatów w centrum Paryża. Na widok groźnie wycelowanych w ich stronę jędrnych sutków panowie bez protestu oddawali napastniczkom swoje oszczędności.

Technika działania mniej więcej dwudziestoletnich dziewcząt była bardzo prosta, ale jednocześnie niezwykle skuteczna. Czekały w pobliżu bankomatu na niczego nie przeczuwającą męską ofiarę. A gdy mężczyzna wprowadził już PIN i czekał na wydanie pieniędzy - podchodziły do niego jednocześnie unosząc koszulki i prezentując biust. Sterroryzowani i kompletnie oszołomieni widokiem panowie nie byli w stanie zareagować nawet wówczas, kiedy tuż pod ich nosem dziewczyny zabierały wysuwające się z bankomatu pieniądze i znikały w tłumie.

d4emjfz

W ten nietypowy sposób złodziejki zarobiły w krótkim czasie kilkaset euro. Ale pomimo zeznań poszkodowanych i świadków, a nawet nagrań zarejestrowanych przez zainstalowane w bankomatach kamery, policja jest bezradna. Zarówno bowiem na filmach, jak i w pamięci obrabowanych zapisały się głównie... biusty napastniczek. Trudno na tej podstawie sporządzić porządny rysopis, czy przygotować list gończy.

Dlatego policjanci mogą jedynie ostrzegać przed podobnymi sytuacjami. - W czasie pobierania pieniędzy z bankomatu należy się skupić na tej czynności i nie dać się rozproszyć, nawet jeśli widok jest pociągający - przestrzega rzecznik francuskiej policji. Łatwo mu mówić, bo zapewne nikt nigdy nie celował mu obnażonym biustem prosto w twarz z bliskiej odległości.

Szanse na to, że dwie bezczelne złodziejki przeniosą się z Paryża do Polski są (niestety) raczej niewielkie. Ale jest bardzo prawdopodobne, że podobną metodę zaczną stosować nasze rodzime przestępczynie. Dlatego przestrzegamy: zanim zdecydujecie się wyjąć pieniądze z bankomatu rozejrzyjcie się uważnie dookoła. Jeśli w pobliżu kręci się podejrzanie ładna dziewczyna - wy również możecie stać się ofiarą napadu. A jeżeli w dodatku zauważycie jak przez jej koszulkę próbują przebić się sterczące sutki - wiejcie ile sił w nogach!

(menonwaves)

POLECAMY:

WYGRAJ NA NASZĄ PIĘTNASTKĘ! >>

d4emjfz

Podziel się opinią

Share
d4emjfz
d4emjfz