Trwa ładowanie...
16-03-2012 15:37

Testuje wibratory! I jeszcze jej za to płacą!

Testuje wibratory! I jeszcze jej za to płacą!Źródło: AFP
dkeknbs
dkeknbs

Lekka, dobrze płatna praca, która właściwe jest czystą przyjemnością - nie, to nie jest fragment spamu, który zalewa kolejne skrzynki mailowe, są ludzie, którzy mają właśnie takie posady. Wraz z rozwojem nowych branż pojawiają się zawody, o których do tej pory nawet byśmy nie pomyśleli. Przyjrzyjmy się pracy pewnej Brytyjki, która zbija fortunę testując gadżety erotyczne.

24-letnia Nat Garvey "pracuje" jako "konsultantka" (nie mogliśmy się zdecydować, któremu słowu bardziej potrzebny jest cudzysłów) dla kilku brytyjskich firm zajmujących się dystrybucją i sprzedażą seks-zabawek i gadżetów. Twierdzi, że pracę znalazła poprzez ogłoszenie w internecie. Jej zajęcie nie wymaga wychodzenia z domu, produkty przysyłane są do niej pocztą. Musi tylko je przetestować, zrecenzować i odesłać "feedback" do firmy. Co więcej, za swoją "ciężką" pracę dostaje 25 000 funtów rocznie, czyli około 10 000 złotych miesięcznie.

"Zamiast spędzać dzień przed komputerem w otoczeniu pełnym sprzętu biurowego, mam wokół siebie mnóstwo rozkosznych gadżetów do zabawy" - obwieszcza milionom szarych zjadaczy chleba, dla części których, w dobie światowego kryzysu, ta pierwsza możliwość byłaby zupełnie zadowalająca.

Wyniki, którymi może pochwalić się Garvey, są naprawdę imponujące - każdego roku sprzedaje się około 4 milionów egzemplarzy zrecenzowanych przez nią zabawek. Analitycy twierdzą, że to się niebawem zmieni i sprzedaż gadżetów... Wzrośnie!

dkeknbs

"Seks-zabawki nie stanowią już tabu. Samotne dziewczyny, a także pary powinny wiedzieć, w jakim stopniu zabawki mogą wzbogacić ich życie. Moje zadanie to znaleźć takie gadżety, które są dobre dla singli, par - ludzi w każdym wieku. Oceniam je i piszę cotygodniowe raporty" - tłumaczy Garvey.

Jak sama ocenia pracę, która wymaga dyspozycyjności i zaangażowania całego ciała? "Jestem pewna, że niektórzy ludzie uważają zarabianie w ten sposób za coś nieprzyzwoitego. Ale nie o to chodzi. Moi bliscy wiedzą czym się zajmuję. Przyjaciele uważają, że to najlepsza praca na świecie - ja też sądzę, że jest idealna" - przyznaje skromnie, jednocześnie odpowiadając na ewentualne oskarżenia o nimfomanię: "Nie jestem uzależniona od seksu. Reprezentuję normalne dziewczyny, które, tak jak ja, mają potrzebę kupowania seks-zabawek".

Być może testerka nie mówi nam wszystkiego. Pomyślcie o tych wszystkich dziwnych produktach, które wchodzą w kontakt z jej ciałem. Chociaż? Za 25 000 funtów rocznie, niektórzy bawiliby się nawet jeżem.

KP\Puch

dkeknbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkeknbs