Trwa ładowanie...
30-04-2013 15:32

To nie podoba się facetom

To nie podoba się facetomŹródło: 123rf.com
d16lhgl

"Czy chciałbyś, aby twoja partnerka poddała się operacji plastycznej?" - takie pytanie zadali mężczyznom naukowcy. Odpowiedź była zaskakująca - aż 24 proc. panów zachęcałoby swoje partnerki do poprawienia urody.

Najnowsze badania wskazują, że prawie chciałoby, żeby prawie co czwarty mężczyzna chciałby, by jego partnerka poddała się zabiegowi chirurgii plastycznej, który w znacznym stopniu poprawiłby jej wygląd zewnętrzny. Panowie, zapytani o to, który zabieg wybraliby dla swojej partnerki, wskazali liposukcję. 57 proc. panów przyznaje, że namawiałoby swoje drugie połówki do odessania kilku zbędnych kilogramów. Wielu panów życzyłoby sobie, by ich partnerki miały większe biust. Częstym problemem jest też zły stan uzębienia kobiet.

19 proc. przyznaje respondentów nie jest przekonanych do takiej formy poprawiania urody. Taki sam procent mężczyzn zapewnia, to panowie, którzy nie chcą, by ich druga połówka poddała się zabiegowi chirurgicznemu. Co ciekawsze, choć jedna czwarta mężczyzn namawiałaby panie do poprawienia wyglądu, zalewie 12 proc. miałoby odwagę powiedzieć partnerce, że powinna zadbać o swój wygląd.

d16lhgl

Panowie nie skrytykowaliby urody czy sylwetki swojej partnerki z bardzo prozaicznego powodu, uważają bowiem, że "i tak nie da się tego naprawić". Takiej odpowiedzi udzieliło aż 76 proc. badanych. 52 proc. pytanych mężczyzn nie chciałoby sprawić przykrości partnerce, a 23 proc. boi się kłótni spowodowanej takim komentarzem.

Należy jednak podkreślić, by uspokoić nasze żony, że spora część mężczyzn zwyczajnie uwielbia urodę swoich partnerek - nawet jeśli te mają cellulit lub nieco mniej efektowne wypełniony dekolt.

(PAP), mow

d16lhgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16lhgl