Trwa ładowanie...
d2t0p47
Ciekawostki

To nie podoba się facetom

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie podoba się facetom
(123rf.com)
d2t0p47

"Czy chciałbyś, aby twoja partnerka poddała się operacji plastycznej?" - takie pytanie zadali mężczyznom naukowcy. Odpowiedź była zaskakująca - aż 24 proc. panów zachęcałoby swoje partnerki do poprawienia urody.

Najnowsze badania wskazują, że prawie chciałoby, żeby prawie co czwarty mężczyzna chciałby, by jego partnerka poddała się zabiegowi chirurgii plastycznej, który w znacznym stopniu poprawiłby jej wygląd zewnętrzny. Panowie, zapytani o to, który zabieg wybraliby dla swojej partnerki, wskazali liposukcję. 57 proc. panów przyznaje, że namawiałoby swoje drugie połówki do odessania kilku zbędnych kilogramów. Wielu panów życzyłoby sobie, by ich partnerki miały większe biust. Częstym problemem jest też zły stan uzębienia kobiet.

19 proc. przyznaje respondentów nie jest przekonanych do takiej formy poprawiania urody. Taki sam procent mężczyzn zapewnia, to panowie, którzy nie chcą, by ich druga połówka poddała się zabiegowi chirurgicznemu. Co ciekawsze, choć jedna czwarta mężczyzn namawiałaby panie do poprawienia wyglądu, zalewie 12 proc. miałoby odwagę powiedzieć partnerce, że powinna zadbać o swój wygląd.

d2t0p47

Panowie nie skrytykowaliby urody czy sylwetki swojej partnerki z bardzo prozaicznego powodu, uważają bowiem, że "i tak nie da się tego naprawić". Takiej odpowiedzi udzieliło aż 76 proc. badanych. 52 proc. pytanych mężczyzn nie chciałoby sprawić przykrości partnerce, a 23 proc. boi się kłótni spowodowanej takim komentarzem.

Należy jednak podkreślić, by uspokoić nasze żony, że spora część mężczyzn zwyczajnie uwielbia urodę swoich partnerek - nawet jeśli te mają cellulit lub nieco mniej efektowne wypełniony dekolt.

(PAP), mow

Zobacz: Czego pragnie kobieta w mężczyźnie

d2t0p47

Podziel się opinią

Share

d2t0p47

d2t0p47