Trwa ładowanie...
29-03-2012 13:09

To nie zabawka! To zabójcza broń!

To nie zabawka! To zabójcza broń!Źródło: Zdjęcie producenta
d3rxizn
d3rxizn

Postępująca miniaturyzacja dotyczy nie tylko kolejnych modeli tabletów i telefonów komórkowych, swoje do powiedzenia w tej dziedzinie mają także rusznikarze.

Jeśli zastanawiałeś się, czy w celach samoobrony zaopatrzyć się w strzelające pióro lub inny gadżet, którego skuteczność jest porównywalna ze skutecznością naprędce skleconej procy, natychmiast porzuć te plany! Konstruktorzy z Heizer Defense z dumą prezentują swoje najnowsze dzieło - kieszonkowy pistolet Double Tap. To nie jest zabawka, to prawdziwa zabójcza broń!

Co w nim takiego niezwykłego? Jest to obecnie najmniejszy i najlżejszy seryjnie produkowany pistolet kalibru 45 ACP (Automatic Colt Pistol - amerykański 11,43 × 23 mm nabój pistoletowy. Przepisowy nabój pistoletowy armii amerykańskiej do 1985 roku). W lufach mieszczą się dwa pociski, kolejne dwa znajdują się w magazynku. To za mało, by brać udział w dłuższej wymianie ognia, ale wystarczająco, by móc się obronić.

"The titanium tactical pocket pistol" w najlżejszej wersji waży zaledwie 400 gramów (!). Jego wymiary to: szerokość - 1,5 cm, długość - 14 cm, wysokość - 10 cm. Odporny na korozję, bardzo mały, lekki, ale raczej brzydki i... dość drogi. Można go kupić za 499 dolarów (wersja aluminiowa) lub 799 dolarów (wersja tytanowa). (ijuh)/PFi

d3rxizn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rxizn