Trwa ładowanie...
d31dksc
Ciekawostki

To nie zabawka! To zabójcza broń!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie zabawka! To zabójcza broń!
(Zdjęcie producenta)
d31dksc

Postępująca miniaturyzacja dotyczy nie tylko kolejnych modeli tabletów i telefonów komórkowych, swoje do powiedzenia w tej dziedzinie mają także rusznikarze.

Jeśli zastanawiałeś się, czy w celach samoobrony zaopatrzyć się w strzelające pióro lub inny gadżet, którego skuteczność jest porównywalna ze skutecznością naprędce skleconej procy, natychmiast porzuć te plany! Konstruktorzy z Heizer Defense z dumą prezentują swoje najnowsze dzieło - kieszonkowy pistolet Double Tap. To nie jest zabawka, to prawdziwa zabójcza broń!

Co w nim takiego niezwykłego? Jest to obecnie najmniejszy i najlżejszy seryjnie produkowany pistolet kalibru 45 ACP (Automatic Colt Pistol - amerykański 11,43 × 23 mm nabój pistoletowy. Przepisowy nabój pistoletowy armii amerykańskiej do 1985 roku). W lufach mieszczą się dwa pociski, kolejne dwa znajdują się w magazynku. To za mało, by brać udział w dłuższej wymianie ognia, ale wystarczająco, by móc się obronić.

"The titanium tactical pocket pistol" w najlżejszej wersji waży zaledwie 400 gramów (!). Jego wymiary to: szerokość - 1,5 cm, długość - 14 cm, wysokość - 10 cm. Odporny na korozję, bardzo mały, lekki, ale raczej brzydki i... dość drogi. Można go kupić za 499 dolarów (wersja aluminiowa) lub 799 dolarów (wersja tytanowa). (ijuh)/PFi

Kliknij i sprawdź ceny repliki broni!

d31dksc

Podziel się opinią

Share
d31dksc
d31dksc