Trwa ładowanie...
du3ljt2

To takie kobiety wybierają faceci!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To takie kobiety wybierają faceci!
(Fotochannels)
du3ljt2

* Jakich kobiet pragną mężczyźni? Oczywiście seksownych, inteligentnych i wrażliwych. A gdyby tak bardziej konkretnie?*

Na to pytanie postanowili opowiedzieć redaktorzy portalu randkowego badoo.com, którzy przeanalizowali preferencje mężczyzn zarejestrowanych na ich witrynie. Okazało się, że blondynki i rude znowu są w odwrocie. Panowie zdecydowanie wybierają panie o ciemnych włosach, niebieskich oczach i biuście w rozmiarze 42-44. Takie preferencje ma aż 60 procent badanych. Jesteście zdziwieni?

Co nas najbardziej zaskoczyło, to fakt, że uchodzące od stuleci za symbol seksu i wzór seksapilu płomienne rudzielce o zielonych oczach, tak naprawdę mężczyzn nie pociągają. Nie wiemy czy jest to motywowane zmianami w męskich preferencjach czy może... strachem - bezsprzecznie rude włosy i zielone oczy przywołują nam na myśl średniowieczne wiedźmy i modernistyczne femme fatale. W takich paniach gustuje stosunkowo niewielki odsetek mężczyzn (8 proc.). Dlaczego mężczyźni boją się takich kobiet? Może chodzi o to, że jest ich mało, co powoduje, że czujemy się przy nich nienaturalnie? Na to pytanie autorzy badania niestety nie potrafili odpowiedzieć.

du3ljt2

Zresztą, jakby przeanalizować większość ostatnich rankingów najseksowniejszych kobiet świata show-biznesu, gdzie decydujący głos mają użytkownicy, to panie o ciemnych włosach faktycznie biją na głowę zarówno blondynki, jak i rude. Za przykład niech posłuży zwyciężczyni ostatniego plebiscytu Askmen.com Sophia Vergara czy dwukrotna triumfatorka TOPolek Anna Przybylska.

(Sofia Vergara)

PFi/DrP

du3ljt2

Podziel się opinią

Share

du3ljt2

du3ljt2