Trwa ładowanie...
ycipk-2zo6jj

To takie kobiety wybierają faceci!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To takie kobiety wybierają faceci!
(Fotochannels)
ycipk-2zo6jj

* Jakich kobiet pragną mężczyźni? Oczywiście seksownych, inteligentnych i wrażliwych. A gdyby tak bardziej konkretnie?*

Na to pytanie postanowili opowiedzieć redaktorzy portalu randkowego badoo.com, którzy przeanalizowali preferencje mężczyzn zarejestrowanych na ich witrynie. Okazało się, że blondynki i rude znowu są w odwrocie. Panowie zdecydowanie wybierają panie o ciemnych włosach, niebieskich oczach i biuście w rozmiarze 42-44. Takie preferencje ma aż 60 procent badanych. Jesteście zdziwieni?

Co nas najbardziej zaskoczyło, to fakt, że uchodzące od stuleci za symbol seksu i wzór seksapilu płomienne rudzielce o zielonych oczach, tak naprawdę mężczyzn nie pociągają. Nie wiemy czy jest to motywowane zmianami w męskich preferencjach czy może... strachem - bezsprzecznie rude włosy i zielone oczy przywołują nam na myśl średniowieczne wiedźmy i modernistyczne femme fatale. W takich paniach gustuje stosunkowo niewielki odsetek mężczyzn (8 proc.). Dlaczego mężczyźni boją się takich kobiet? Może chodzi o to, że jest ich mało, co powoduje, że czujemy się przy nich nienaturalnie? Na to pytanie autorzy badania niestety nie potrafili odpowiedzieć.

ycipk-2zo6jj

Zresztą, jakby przeanalizować większość ostatnich rankingów najseksowniejszych kobiet świata show-biznesu, gdzie decydujący głos mają użytkownicy, to panie o ciemnych włosach faktycznie biją na głowę zarówno blondynki, jak i rude. Za przykład niech posłuży zwyciężczyni ostatniego plebiscytu Askmen.com Sophia Vergara czy dwukrotna triumfatorka TOPolek Anna Przybylska.

Podziel się

(Sofia Vergara)

PFi/DrP

ycipk-2zo6jj

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2zo6jj

ycipk-2zo6jj
ycipk-2zo6jj