Trwa ładowanie...
19-05-2010 09:42

To tam najbardziej zdradzają!

To tam najbardziej zdradzają!Źródło: Thinkstock
d1y96fq

Jeśli myślisz o ustatkowaniu się, albo o miłości do grobowej deski - w żadnym wypadku nie zamieszkuj w hrabstwie Devon na południu Anglii. Jak się okazuje - to prawdziwa kraina zepsucia i rozpusty. Mieszkańcy hrabstwa są najbardziej niewiernymi partnerami całej Wielkiej Brytanii.

Ankietę badającą wierność Brytyjczyków przeprowadzono ostatnio na zlecenie portalu IllicitEncounters.com. Okazało się, że prawie połowa (dokładnie 44%) małżonków na Wyspach zdradzało lub zdradza swoich partnerów. A przodują w tej niechlubnej statystyce właśnie mieszkańcy Devonu.

Na drugim końcu rankingu znaleźli się mieszkańcy hrabstwa Surrey. Tam do zdrady przyznaje się zaledwie jeden procent mężów i żon. Pytanie tylko, czy jest to faktycznie dowód większej wierności, czy może tamtejsi mieszkańcy są zwyczajnie nieszczerzy w stosunku do ankieterów?

d1y96fq

Wiedzeni ciekawością postanowiliśmy sprawdzić, co takiego sprawia, że właśnie hrabstwo Devon jest siedliskiem zdrady. Wikipedia informuje lakonicznie, że Devon jest hrabstwem o profilu rolniczo-przemysłowym, z dużym udziałem turystyki w gospodarce regionu. To niewiele wyjaśnia. Inne strony internetowe podają, że tamtejsze okolice sprzyjają wędkarstwu i długim spacerom. To również nie brzmi zbyt ekscytująco.

Ale z drugiej strony - może właśnie o to chodzi: może mieszkańcy Devonu najzwyczajniej w świecie się nudzą jak przysłowiowe mopsy. I tę nudę zabijają seksem (może nawet w twórczym połączeniu z wędkowaniem i długimi spacerami).

Przy okazji brytyjskiego rankingu zastanawia nas, które polskie województwo wiedzie prym w niewierności. Czy lepsi są pod tym względem Kaszubi, Mazurzy, czy Ślązacy? Krakowiacy, czy Górale? Jak sądzicie - czekamy na wasze głosy w dyskusji.

_ (menonwaves)_

d1y96fq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y96fq