Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Top 5 urządzeń do Twojego ogrodu

Piękny ogród wymaga pielęgnacji i sporo pracy. Obowiązki te jednak można sobie ułatwić poprzez stosowanie odpowiednich narzędzi. W ogrodzie potrzebne są różne urządzenia. Postanowiliśmy wybrać najpotrzebniejsze naszym zdaniem narzędzia i zaproponować najlepsze z nich.

Share
  Źródło: Adobe Stock
dy1adol

Tania i bardzo wydajna kosiarka spalinowa NAC

Koszenie trawy to jedno z najczęściej powtarzających się zadań ogrodniczych. Z tego powodu nie należy oszczędzać. Konieczne jest zapewnienie takiego sprzętu, który pozwoli szybko i dokładnie skosić trawnik – nawet o dużej powierzchni. Wtedy potrzebna jest kosiarka spalinowa. NAC MEX 41-127-1 to model wyposażony w silnik o pojemności 127 centymetrów sześciennych marki Rato. Dwa kilowaty mocy wystarczą w zupełności, aby uporać się nawet z gęstą trawą. Szerokość koszenia to 410 milimetrów, a więc całkiem sporo. Możliwa jest trzystopniowa regulacja wysokości koszenia. Kosz na trawę ma pojemność 45 litrów, więc nie musisz go opróżniać zbyt często. To wszystko za około 800 złotych! Jak na kosiarkę spalinową, to naprawdę niewiele.

Kosiarka spalinowa NAC MEX41-127-1 Rato RV125-S. Źródło: materiały partnera

Kosiarka akumulatorowa – cicha i nie potrzebuje sieci elektrycznej

Na Twojej działce nie jest jeszcze podłączony prąd? Nic nie szkodzi. Wystarczy, że kupisz kosiarkę akumulatorową. To coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala kosić cicho, ekologicznie i jednocześnie bez potrzeby podłączania sprzętu do sieci elektrycznej. Sprzęt pozwala kosić trawę na wysokościach w zakresie od 25 do 75 milimetrów. Indukcyjny silnik jest trwały i dobrze radzi sobie nawet pod dużym obciążeniem pracy. Sprzęt kosi na szerokość 330 milimetrów. Kosz na trawę ma pojemność 32 litrów. W zestawie oczywiście znajduje się akumulator. Sprzęt jest prosty w obsłudze i dysponuje wygodnym, regulowanym uchwytem. Kosiarka jest również wyposażona w funkcję mulczowania!

Kosiarka akumulatorowa NAC LB18-33-B40-S. Źródło: materiały partnera

Masz żywopłot? Potrzebujesz odpowiednich nożyc

Nożyce do żywopłotu pozwalają na szybkie i estetyczne cięcie żywopłotu. Wybierając urządzenie, powinieneś na pewno sprawdzić długość ostrza oraz możliwość wydłużania uchwytu. To pozwoli Ci na przycinanie żywopłotu także na dużej wysokości i tam, gdzie trudno dotrzeć. NAC PHB18-B15-S2 to model akumulatorowy, dzięki czemu gwarantuje wysoką mobilność. W zestawie znajduje się oczywiście akumulator i ładowarka. Maksymalna grubość przycinanych gałęzi wynosi aż 17 centymetrów! To naprawdę trwały i mocny sprzęt. Nożyce są wygodne w obsłudze i ważą niewiele, bo zaledwie 6,2 kilograma. Uchwyt urządzenia może być regulowany w zakresie do 150 do nawet 330 centymetrów. Dzięki tym nożycom Twój żywopłot będzie piękną ozdobą ogrodu.

Nożyce do żywopłotu NAC PHB18-B15-S2 akumulatorowe. Źródło: materiały partnera
dy1adol

Myjka ciśnieniowa – do mycia i przepychania

Myjka ciśnieniowa może być używana w różnym celu. Z jej pomocą umyjesz nie tylko samochody, ale również płyty chodnikowe, elewację, altanę, a także przepchasz rynny. Ciśnienie wytwarzane przez urządzenie to 145 barów. Długość węża wynosi 6 metrów, a wydajność tłoczenia to aż 500 litrów na godzinę pracy. Zbiornik na detergent pozwala na używanie dodatkowych środków myjących. Sprzęt waży 9,5 kilograma i posiada kółka transportowe, które ułatwiają przenoszenie. Aluminiowa głowica pompy jest odporna i zapewnia długą żywotność urządzenia. Karcher K5 Universal 1.950-213.0 to urządzenie, które doceni każdy użytkownik. Zwłaszcza, że w zestawie znajduje się sporo potrzebnych akcesoriów.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Universal 1.950-213.0. Źródło: materiały partnera

Piękny trawnik, zero pracy! Tylko z robotem koszącym

A może nie lubisz kosić? Rozumiemy to! Możesz też nie mieć na to czasu. Dlatego warto pomyśleć o zakupie robota koszącego, który zrobi to za Ciebie. NAC RLM800-NG to urządzenie, które poradzi sobie z trawnikiem o powierzchni nawet 800 metrów kwadratowych. Sprzęt może pracować przez nawet 90 minut na jednym ładowaniu akumulatora. Czas ładowania to 45 minut, a więc dość niewiele. Szerokość koszenia robota to 180 milimetrów. Robot jest cichy i generuje zaledwie 60 decybeli podczas pracy. Możliwe jest zdefiniowanie harmonogramu, który pozwala ustawić dni i godziny automatycznego koszenia. Życie należy sobie ułatwiać!

dy1adol
Robot koszący NAC RLM800-NG. Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
dy1adol
dy1adol
dy1adol
Advertisement