Trwa ładowanie...

TOPolki 2008. Wielkie podsumowanie!

TOPolki 2008. Wielkie podsumowanie!Źródło: wp.pl
dy9hoku
dy9hoku

Zakończyliśmy całoroczne zmagania w naszym rankingu TOPolki 2008.

Musimy przyznać, że liczba oddanych głosów bardzo pozytywnie nas zaskoczyła! Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wspieranie swoich faworytek, a także za to, że swoimi komentarzami staliście się dla nas inspiracją.

Wszystkie głosy okazały się wyjątkowo cenne, o czym najlepiej świadczy fakt, że zwyciężczyni do samego końca nie mogła być pewna swojej pozycji.
Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku, tak samo i tym razem ostatnie miesiące sporo namieszały w naszym rankingu. Przekonajcie się sami – zobacz laureatki naszego konkursu...

Jak powszechnie wiadomo nasz kraj jest istną skarbnicą pięknych kobiet. Niestety nie wszystkie panie miały tyle szczęścia by znaleźć się w pierwszej 20 naszego plebiscytu. Bynajmniej, nie oznacza to, że są mniej piękne czy mniej seksowne. Zresztą zobaczcie sami zobacz pozostałe finalistki naszego plebiscytu...

dy9hoku

Już niedługo kolejna odsłona naszego konkursu - TOPolki 2009! Wszyscy nieusatysfakcjonowani tegorocznym obrotem zdarzeń będą mieli okazję włączyć się do gry i walczyć o swoje racje. Pamiętajcie - to WY decydujecie, kto zostanie następną TOPolką!

Redakcja serwisu Facet

[

]( http://facet.wp.pl/topolki-2008-laureatki-konkursu-6002200222679681g )

dy9hoku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy9hoku