Trwa ładowanie...
d3pbzmw

TOPolki 2009 czas zacząć!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TOPolki 2009 czas zacząć!
(wp.pl)
d3pbzmw

Dopiero co ochłonęliśmy po wrażeniach z początku stycznia i wielkim finale naszego plebiscytu TOPolki 2008, gdy tym czasem z początkiem lutego znowu należy zabrać się do pracy.

I nie mówimy tu bynajmniej o redaktorach serwisu Facet, my już swoje zrobiliśmy. Chodzi nam o Was drodzy użytkownicy. Przekazujemy na Wasze ręce 68 wspaniałych Polek, z których przez najbliższy miesiąc będziecie mięli okazję, przyjemność i obowiązek wybrać 50 pań Waszym zdaniem najbardziej zasługujących na to, aby znaleźć się w kolejnej rundzie naszego konkursu.

WYBIERZ SWOJĄ TOPolkę 2009 >>

d3pbzmw

Z pozostałej pięćdziesiątki przez kolejne miesiące będziecie wybierać gwiazdę, która zostanie naszą TOPolką 2009. Przypominamy, że TOPolką 2008 została jak zwykle urocza, przebojowa i inteligentna Anna Przybylska.

W układaniu niniejszego zestawienia, kierowaliśmy się jak zwykle naszym dobrym smakiem, gustem i wyczuciem, ale także Waszymi opiniami, które pojawiały się w komentarzach. W doborze kandydatek, nie zwracaliśmy uwagi jedynie na urodę, ale także na hart ducha, inteligencję i przebojowość.

Żywimy głęboką nadzieję, że nie będziecie mięli żadnych zastrzeżeń, zresztą czołową 30-stkę wybieracie Wy. To co zaczynamy? GŁOSUJ JUŻ TERAZ

d3pbzmw

Podziel się opinią

Share

d3pbzmw

d3pbzmw