Trwa ładowanie...
dd5oogh

Torba dla prawdziwego gentlemana. Każdy mężczyzna powinien ją mieć

Pojemna i elegancka torba to obowiązkowy atrybut każdego mężczyzny ceniącego styl. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze propozycje, których nie znajdziecie w pierwszej lepszej sieciówce. Są trwałe i eleganckie, a ich przedział cenowy dopasowaliśmy na każdą kieszeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Klasyczna aktówka to jedno z najważniejszych akcesoriów w garderobie każdego mężczyzny
Klasyczna aktówka to jedno z najważniejszych akcesoriów w garderobie każdego mężczyzny (iStock.com)
dd5oogh

Naszą pierwszą propozycją jest torba na ramię Solier. Elegancka i szykowna może służyć również jako klasyczna aktówka. Torba stanowi idealny dodatek do garderoby każdego mężczyzny. Modna i dobrze dopasowana będzie niezbędnym dodatkiem do codziennego życia. Jej największą zaletą jest uniwersalna funkcjonalność. Możesz nosić ją do w pracy, brać na zakupy, wypad za miasto, kiedy wyruszasz w podróż lub delegację służbową. Doskonale spisze się również w szkole czy też na uczelni.

Stylowe torby męskie są bardzo trudno dostępne na polskim rynku. Dlatego specjalnie dla was znaleźliśmy doskonałą kolekcję, wykonaną z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej objętej aż 5-letnią gwarancją!

   iStock.com
(iStock.com)

Naszą kolejną propozycją jest klasyczna casualowa torba studencka. Nie przypadkowo określamy ją mianem studenckiej. Jeżeli każdego dnia przemierzasz wiele kilometrów, by dojechać do szkoły, przesiadujesz w niej godzinami, to jest to niezbędny produkt. Z łatwością pomieścisz w niej bowiem książki, notesy i wszystko, czego aktualnie potrzebujesz.

Klasyczna aktówka to jedno z najważniejszych akcesoriów w garderobie każdego mężczyzny. Modna i solidnie wykonana stanowi doskonałą inwestycję w siebie. Model Solier SL20 Edynburg wyróżnia się wygodnymi uchwytami do ręki oraz solidnym paskiem na ramię. Jest wykonana z włoskiej skóry naturalnej i zachwyca pojemnością, bowiem można w niej zmieścić laptopa do 15'4 cali!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dd5oogh

Podziel się opinią

Share
dd5oogh
dd5oogh