Trwa ładowanie...
d6ght5n

Toster, który wypala - wiadomości!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Toster, który wypala - wiadomości!
(Jupiterimages)
d6ght5n

Zdarza Ci się wybiegać z domu, w pośpiechu pijąc łyk kawy i łapiąc tosta, bez najmniejszej szansy na poranną gazetę? Nam w każdym razie się zdarza. Na szczęście są geniusze, którzy postanowili ułatwić nam poranną, chaotyczną rutynę! Wynaleziono Toster, który potrafi wypalać na porannych grzankach – wiadomości!

Designerski toster wystarczy podłączyć do komputera kablem USB, a on ściąga dla nas przeróżne aktualności, od pogody, aktualnego czasu po wiadomości!

W środku tostera znajduje się cała sieć „opiekających modułów”, które poruszają się i ustawiają w odpowiedniej konfiguracji, następnie wypalają co nam się podoba. Zamiast wiadomości możemy również umieścić na grzance wybrany obrazek lub cokolwiek nam wpadnie do głowy.

d6ght5n

ZOBACZ TOSTER, KTÓRY WYPIEKA WIADOMOŚCI >>

Urządzenie doszło do finału w konkursie projektantów, ogłoszonym przez firmę Electrolux. Nie zgadniecie jak projektant Sung Bae Chang wpadł na pomysł takiego tostera… Podczas robienia tostów! – jak sam mówi.

Według nas pomysł jest przełomowy, nie tylko oszczędza wiele czasu, może również wyładować drzemiące w nas frustracje. Wyobraźmy sobie znienawidzonego polityka czy gwiazdę, które co rano można odgryźć głowę, czy posmarować kremem czekoladowym.

Również niekorzystne dla nas informacje ze świata można „spokojnie przełknąć”.

Na razie nie pojawiły się oficjalne plany produkcji tostera na masową skalę.

d6ght5n

Podziel się opinią

Share
d6ght5n
d6ght5n