Trwa ładowanie...
d3ub00f
Ciekawostki

Tragedia podczas gry w rosyjską ruletkę!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia podczas gry w rosyjską ruletkę!
(AFP)
d3ub00f

Rosyjska ruletka to gra o prostych zasadach - potrzebny jest rewolwer i odpowiednia ilość kul służących do stopniowania napięcia (w tradycyjnym sześciostrzałowcu, rozpoczyna się od jednej kuli w lukach, a kończy na pięciu - jeśli się oczywiście dotrwa do tej liczby).

Według tradycji, rosyjska ruletka została wymyślona w XIX wieku przez carskich oficerów, choć jej nazwa po raz pierwszy pojawiła się dopiero w 1937 roku.

Rosyjska ruletka to bez wątpienia gra dla prawdziwych twardzieli, osób lubiących mocne emocje, straceńców lub też zwyczajnych głupców, nie zdających sobie sprawy z powagi sytuacji i nie potrafiących należycie ocenić zagrożenia, które nad nimi wisi. Dla jeszcze innych rosyjska ruletka to coś w rodzaju wróżenia z kart - wystawienie losu na próbę. Są też i tacy, dla których to po prostu najzwyklejsza zabawa.

d3ub00f

TRAGEDIA DO KTÓREJ DOSZŁO NA WESELU! ZOBACZ FILM!

Nie wiemy, do której kategorii możemy zaliczyć pewnego Czeczena, który właśnie w ten niecodzienny sposób, postanowił rozerwać astrachańskich biesiadników bawiących się na weselu.

Zaczęło się niewinnie. Najpierw jeden z mężczyzn chwycił PISTOLET (!) - kto widział, żeby bawić się w rosyjską ruletkę pistoletem - wymierzył w skroń, i strzelił - broń nie wypaliła.

Inny mężczyzna, który nie chciał być gorszy od kolegi, wziął broń od poprzednika i strzelił... Tym razem strzał padł, a kula trafiła prosto w czaszkę śmiałka.

TRAGEDIA DO KTÓREJ DOSZŁO NA WESELU! ZOBACZ FILM!

Mimo, że pocisk był gumowy, tylko łut szczęścia sprawił, że mężczyzna przeżył. Kula utkwiła w czaszce, nie uszkadzając mózgu. Nieszczęśnik znajduje się w szpitalu w stanie ciężkim, a posiadacza broni czeka sprawa sądowa. Grozi mu do 7 lat pozbawienia wolności.

d3ub00f

Podziel się opinią

Share
d3ub00f
d3ub00f