Trwa ładowanie...
d4l5jfr
Ciekawostki

Transseksualizm: dziewczyna, która była chłopcem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Transseksualizm: dziewczyna, która była chłopcem
(Youtube.com/iiGethii)
d4l5jfr

W Internecie zadebiutował fenomenalny filmik przedstawiający, jak mężczyzna zmienia się w kobietę. Transseksualistka upchnęła swoją 3-letnią przemianę w obraz liczący zaledwie półtorej minuty. Musisz to zobaczyć!

W dzisiejszych czasach transseksualizm powoli przestaje być tematem tabu. Z każdym rokiem coraz więcej osób zdobywa się na odwagę, by przyznać, że ich duszę zamknięto w złym ciele. Tyczy się to zarówno "zwykłych śmiertelników", jak i gwiazd lśniących z pierwszych stron gazet. I tak, odpowiedzialni za kultowego "Matrixa" bracia Wachowscy nie są już braćmi, a rodzeństwem, ponieważ Larry przeobraził się w Lanę. Upust swej dziewczęcej stronie dał także Keith Caputo, wokalista hardrockowego zespołu Life of Agony, który teraz jest piosenkarką o imieniu Mina, natomiast córka Cher, Chastity Bono, zmieniła się w mężczyznę - Chaza. Polskę w tej kategorii reprezentuje posłanka Anna Grodzka.

d4l5jfr

Dobrze, że ci ludzie mieli odwagę przejść transformację, ponieważ to właśnie dzięki nim ludzie ukrywający w sobie kogoś innego mają siłę, by zmienić swoje życie na takie, jakiego od zawsze pragnęli. Dokładnie tak, jak pewien młody Australijczyk...

"Piękność z Antypodów"

Pod koniec października minionego roku w serwisie YouTube został zamieszczony fascynujący film obrazujący przemianę 20-letniego mężczyzny w kobietę. Przemianę, która trwała trzy lata. - To z grubsza tysiąc zdjęć - pisze autor dzieła, ukrywający się pod pseudonimem "iiGethii". - Przeszedłem w tym czasie FFS (Facial Feminization Surgery) - dodaje świeżo upieczona dziewczyna. Wyjaśnijmy, że FFS to cykl zabiegów zmierzających do nadania męskiej twarzy kobiecych rysów. Może obejmować, tak jak to było w tym przypadku, zmianę struktury kostnej, wstawianie implantów (w policzki), modelowanie brwi i ust oraz wiele więcej. Efekty są zdumiewające. Pośród tysięcy komentarzy internautów współprzeżywających niesamowitą przemianę Australijczyka, spora część wychwala piękno nowo powstałej dziewczyny. Naturalnie, nie brakuje też jadu i złośliwości. Jedno jest pewne, niezależnie od tego, czy pochwalasz zmianę płci, czy nie, ten film zrobi na tobie niesamowite wrażenie i nie pozostawi obojętnym.

Niestety, póki co, o "iiGethii” nie wiadomo zbyt wiele, choć biorąc pod uwagę popularność filmu, zapewne wkrótce dziennikarze znajdą do niego dojście. Materiał doczekał się komentarza m.in. na "MSN", w prestiżowym "Huffington Post" oraz w "Daily Mail", a także na niezliczonej liczbie mniejszych portali internetowych. "Daily Mail" pokusił się nawet o przedstawienie opinii eksperta, który przeprowadził czytelników przez przemianę dwudziestoparolatka. - Po roku widzimy, że twarz chłopaka zaczęła się zaokrąglać, mięknąć w wyrazie. Brwi, z typowo męskich, przeobraziły się w dwa wąskie, kobiece łuki. Z innych drastycznych zmian, warto wskazać oczy, które nabierają bardziej kociego wyglądu, natomiast pełne usta zaczynają przypominać dziewczęce. Sekwencja fotografii pokazuje także, że twarz wyszczupla się, a podbródek zaokrągla. Ostatnie zdjęcia ukazują efekt finalny: twarz o delikatnych, kobiecych rysach, wysoko zarysowane kości policzkowe - czytamy w "Mail Online".

d4l5jfr

Warto zauważyć, że to bodaj pierwszy taki przypadek, pozwalający dokładnie prześledzić proces transformacji mężczyzny w kobietę. Całość ma krótką, przystępną formę i, niewątpliwie, jest fascynująca. Być może właśnie dlatego zgromadziła przed monitorami aż dwa miliony ludzi z całego świata. Pojawia się też pytanie - czy gdybyś nie wiedział, kim tak naprawdę jest dziewczyna z ostatniej fotografii, chciałbyś się z nią umówić?

MW, facet.wp.pl

Zobacz: "Wyznania chirurga plastycznego"

d4l5jfr

Podziel się opinią

Share
d4l5jfr
d4l5jfr