Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Philips

Trymer Philips Multigroom – do twarzy, włosów i ciała

Gotowy na lato? Odkryj wielofunkcyjny trymer Philips Multigroom Serii 7000 z kilkunastoma nasadkami, który w wygodny sposób przycina i stylizuje zarost oraz strzyże włosy na głowie i ciele i przygotuj się do wakacji.

Share
 Źródło: materiały partnera
d3zo0ex

Stylizujesz swój zarost, a dodatkowo chcesz zadbać o swoje ciało lub strzyc włosy na głowie? Dzięki wielofunkcyjnemu trymerowi nie potrzebujesz już wielu różnych narzędzi do przycinania czy golenia zarostu – z Multigroomem Philips serii 7000 zadbasz o zarost, włosy i ciało. Przygotuj się do lata!

Jedno narzędzie do wszystkiego

Seria Multigroomów 7000 składa się z kilku modeli, więc ilość dodatkowych nasadek możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb. Na przykład w zestawie z modelem MG7745/15 otrzymasz aż 14 elementów dodatkowych: metalowy trymer, metalowy trymer do modelowania, precyzyjną golarkę, trymer do włosów w nosie i uszach, golarkę do ciała z nasadką zabezpieczającą, regulowaną nasadkę do brody: 3–7 mm, 2 nasadki do zarostu, 3 nasadki do włosów, 2 nasadki do ciała. Z pewnością wykorzystasz więc Multigrooma w wielu sytuacjach!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Stylizuj z precyzją

W przypadku stylizacji bardzo ważna jest precyzja. Wąski kształt stalowej, precyzyjnej golarki ułatwia dokładne przycinanie i wykańczanie drobnych detali. W trymerze Philips Multigroom precyzję gwarantują również samoostrzące się ostrza DualCut. Dzięki temu trymer zachowuje ostrość porównywalną z pierwszym dniem użytkowania, a Ty możesz tworzyć wyraźne, proste linie i równomiernie przycinać nawet najgrubsze włoski. Ostrza również nie korodują i nie wymagają konserwacji.

d3zo0ex

Wygoda

W dbaniu o zarost chodzi też o wygodę. Trymer wykonany jest ze stali szlachetnej oraz posiada wygodny, gumowy uchwyt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni oraz jest wodoodporny, więc możesz używać go nawet pod prysznicem. Porządek i wygodę w podróży zapewni z kolei twardy futerał, więc z Multigrooma możesz korzystać wszędzie. Zwłaszcza, że wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia 3 godziny działania po 3 godz. ładowania, a krótkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno pełne przycinanie.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Informacja prasowa: Philips
d3zo0ex
d3zo0ex