Trwa ładowanie...
18-11-2011 11:39

Twoja dziewczyna myśli o innej

Twoja dziewczyna myśli o innejŹródło: Thinkstockphotos
doak00a
doak00a

Męskim okiem

Fantazjowaliście kiedyś o innym mężczyźnie? Jeśli jesteście heteroseksualni to zapewne nigdy. Więcej - nawet samo pytanie o to wywołuje u was pewne oburzenie. Tymczasem gdyby o fantazje na temat własnej płci zapytać panie - zdaniem naukowców ponad połowa musiałaby się przyznać do bardzo nieprzyzwoitych myśli. A spora część pytanych - również do czynów.

Badacze nie mają wątpliwości - ponad połowie pań zdarzyło się odczuwać pociąg seksualny względem innej kobiety. Potwierdziły to badania psychologiczne przeprowadzone niedawno na uniwersytecie stanowym w amerykańskim mieście Boise. Wynika z nich, że ok. 60 procent kobiet fantazjowało na temat własnych koleżanek, czy znajomych, a aż 45 procentom zdarzył się w życiu przynajmniej jeden lesbijski pocałunek.

Co ciekawe - nawet te spośród pań, które oddają się homoseksualnym fantazjom, w większości deklarują się jako osoby heteroseksualne. I nie wyobrażają sobie innego życia, niż u boku mężczyzny. A mimo to zdarza im się czasem poczuć miętę do kobiety.

Czemu tak się dzieje? Dlaczego kobietom tego rodzaju sytuacje nie wydają się niczym obleśnym? Naukowcy są przekonani, że wszystko wynika z głębi relacji pomiędzy paniami, które przyjaźniąc się zazwyczaj spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. A przy tym nie wstydzą się swojej własnej cielesności, zaś przytulanie się czy pocałunki traktują jako zupełnie naturalne objawy wzajemnej bliskości. A stąd już tylko krok do granicy, którą tak łatwo przekroczyć.

doak00a

Na szczęście większość mężczyzn nie ma nic przeciwko takim fantazjom pań. O ile homoseksualizm jako coś negatywnego kojarzony jest głównie z dwoma mężczyznami, to dwie homoseksualne kobiety nie budzą zazwyczaj takich negatywnych skojarzeń. Wręcz przeciwnie - ich intymne relacje zazwyczaj znajdują wśród nas pełne zrozumienie i poparcie. Mniejsza o to, że podszyte zdrowym męskim szowinizmem i zwykłą ciekawością jak one TO robią bez naszego cennego wkładu.

Z powyższego wynika, że twoja wybranka prawdopodobnie również nie fantazjuje wyłącznie o tobie. Być może czasem jej myśli płyną ku jakiejś przyjaciółce, czy na przykład sąsiadce. Ale jeśli nawet - to co? Dopóki (dla zabicia ewentualnych wyrzutów sumienia) nie wyobraża sobie również ciebie w objęciach przystojnego sąsiada - nie ma w tym absolutnie nic złego...

(menonwaves) /PFi

doak00a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doak00a