Trwa ładowanie...

Twoja kobieta może zostać MISS!

Share
Twoja kobieta może zostać MISS!
Źródło: Biuro Miss Polonia
d2jrix2

Myślisz, że to głupi żart? uważasz, ze próbujemy zrobić Cię w konia? Nic z tych rzeczy. Twoja kobieta naprawdę może zostać Miss Polonia!

Wystarczy tylko, że weźmie ona udział w eliminacjach do konkursy jakimi są wybory Miss Polonia Pomorza 2009.

Już wkrótce najpiękniejsze dziewczyny Pomorza spotkają się na 7-dniowym zgrupowaniu w Hotelu Velaves Resort&Spa by przygotować się do zawodów, które odbędą się w Sopocie.

Nie może zabraknąć tam Twojej partnerki! To nie tylko szansa na sławę i wielkie pieniądze, ale także okazja do świetnej zabawy. Zwyciężczyni sopockich zawodów ma szanse wziąć udział w konkursie ogólnopolskim i zostać Miss Polonia 2009!

d2jrix2

Miss Polonia to najbardziej prestiżowy z konkursów piękności organizowany w naszym kraju! Od 80 lat startują w nim najwspanialsze z naszych rodaczek. Nie może tam zabraknąć Twojej drugiej połówki.

Jeżeli tylko jest pełnoletnią obywatelką naszego kraju lub osobą deklarującą narodowość polską, a przy okazji panną (nie mamy oczywiście na myśli znaku zodiaku) może stanąć w szranki o tytuł najpiękniejszych z Polek. Namów ją na to! Pochwal się swoim skarbem i bądź z niego dumny!

www.velaves.pl/misspolonia

d2jrix2

Podziel się opinią

Share
d2jrix2
d2jrix2