Trwa ładowanie...
d2t0p47
Forma

Twoja męskość zależy od tego gdzie żyjesz!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twoja męskość zależy od tego gdzie żyjesz!
(Jupiterimages)
d2t0p47

Zatłoczone miejskie ulice, czy sielskie wiejskie zagrody? Nowy Jork, Paryż, Tokio, Warszawa, a może Lima? Okazuje się, że miejsce Twojego zamieszkania nie pozostaje bez wpływu na Twoje zdolności seksualne.

Spokojnie panowie, jeżeli już z trwogą złapaliście się za serce, czy za coś zgoła innego, świadomi tego, że gwar wielkiego miasta z pewnością nie działa korzystnie na Wasze seksualne osiągi, póki co możecie spać spokojnie. Póki co, ponieważ różnice widać dopiero w jesieni męskiego życia.

Jak donosi "Rzeczpospolita" najnowsze badania amerykańskich naukowców nie pozostawiają złudzeń. Mężczyznom z kręgu cywilizacji zachodniej szybciej spada poziom testosteronu, a tym samym apetyt na seks, niż ich kolegom z Japonii czy Hongkongu. Badanie zostało przeprowadzone na reprezentacyjnej próbie 5000 przedstawicieli 5 nacji.

d2t0p47

Według naukowców z Health&Science University w Portland, aż 6 procent starszych Amerykanów ma zbyt niski poziom testosteronu (poniżej 300 nanogramów na jeden decylitr krwi). Dla porównania wśród Japończyków ten odsetek wynosi tylko 3%.

Według, dla odmiany, brytyjskich naukowców stanowi to kolejny dowód na istnienie andropauzy, czyli tzw. męskiej menopauzy. Skutki to oczywiście zaburzenia erekcji i osłabione męskie libido. Z danych które podaje "Rzeczpospolita" wynika, że problem z potencją ma blisko 150 milionów mężczyzn na całym świecie w wieku 30-70 lat. W Polsce ich ilość szacuje się na półtora miliona!

Skąd zatem bierze się różnica między Zachodem a Wschodem? Naukowcy twierdzą, że różnice to efekt takich czynników jak dieta, kontakt z chemikaliami, czy pozycja społeczna. Co ciekawe różnice nie wynikają z profilu genetycznego i rasy. Wśród przebadanych Azjatów mieszkających w USA, stężenie testosteronu odpowiada bowiem temu, jakie mają ich równolatkowie Amerykanie, a nie Japończycy. Zatem panowie jeżeli marzy Wam się starość bogata w cielesne uniesienia proponujemy już dziś wykupić lot do Tokio.

d2t0p47

Podziel się opinią

Share

d2t0p47

d2t0p47