Trwa ładowanie...
d1joxdj
Seks

Tych kobiet pragną mężczyźni na wakacjach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tych kobiet pragną mężczyźni na wakacjach
(East News)
d1joxdj

Wakacyjny romans to banał jakich mało. Mimo to duża część urlopowiczów wciąż daje się skusić romantycznej scenerii i rozluźnionej atmosferze, która sprzyja tego typu praktykom (za które później często przychodzi słono zapłacić, czy to we łzach, czy w alimentach). Jak naprawdę wyglądają wakacyjne "statystyki miłosne"? Kto zachowuje się niczym pies zerwany z łańcucha? Kto jest największym kłamczuchem i zdradza najczęściej? Które panie są najbardziej rozchwytywane?

Hostelbookers - jedno z najpopularniejszych internetowych biur podróży, opublikowało wyniki swoich ankiet, na które odpowiedziało ponad 11 tysięcy osób z całego świata. Pytania dotyczyły aktywności miłosnej i seksualnej podczas wakacyjnych wojaży, atrakcyjności poszczególnych nacji (z podziałem na płeć) oraz tendencji do zdrady.

Jakie nacje uznawane są najbardziej gorące?

d1joxdj

Na pierwszym miejscu w rankingu stworzonym przez panów znalazły się Rosjanki (84 procent), a tuż za nimi, z zaledwie jednoprocentową stratą, Polki (83 procent). Kolejne miejsca należą się Kolumbijkom (76 procent), Szwedkom (70 procent) i Brazylijkom (61 procent). Z kolei panie najwyżej oceniają... Irlandczyków (79 procent), Australijczyków (78 procent) i Brytyjczyków (72 procent). Na kolejnych miejscach uplasowali się Włosi (70 procent) i Kanadyjczycy (67 procent).

Okazuje się również, że wakacyjny wyjazd to częsta przyczyna rozpadu dotychczasowego związku - aż 48 procent ankietowanych zadeklarowało, że urlop zmienił ich "status" cywilny lub osobę u boku. W 37 procentach przypadków do rozstania dochodziło niejako profilaktycznie - przed podróżą (czyżby niektórzy od razu nastawiali się na mocno imprezowy styl wypoczynku?). 17 procent osób zrywało ze swoją drogą połówką w trakcie wyjazdu, a najwięcej (46 procent) decydowało się odbyć poważną rozmowę po powrocie z wakacji. Jednocześnie 16 procent ankietowanych przyznało, że podczas urlopu oszukuje swojego partnera/partnerkę.

Kogo najtrudniej poderwać?

Jeśli już jesteśmy przy zdradzie i często przypadkowych kontaktach seksualnych - przedstawiciele których nacji zostali uznani za najtrudniejszych do zdobycia? Okazuje się, że ciężko poderwać urlopowiczów z Niemiec (wskazało na nich 14 procent ankietowanych), Wielkiej Brytanii (11 procent) oraz Francji (10 procent). Co ciekawe, ci ostatni zostali również uznani za jedną z najbardziej niewiernych narodowości (30 procent głosów). Ankietowani nisko ocenili również wierność Brazylijczyków (31 procent) i Bułgarów (28 procent). Podczas wakacji wielu z nas jest bardziej podatna na różnego rodzaju eksperymenty - ponad 40 procent ankietowanych deklaruje, że w czasie urlopu miało kilku partnerów seksualnych, 17,5 procent brało udział w trójkącie, 17,4 procent spało z obsługą hotelową, a 13,9 procent zdecydowało się na seks przeciwny swojej orientacji seksualnej.

d1joxdj

Niezależnie od rozpalonej wyobraźni i ekscytującej atmosfery, o które na wakacjach nietrudno, pamiętajmy, że letni romans rzadko kiedy przeradza się w trwałą relację - prawdopodobieństwo wynosi zaledwie 25 procent. Zderzenie z powakacyjną rzeczywistością może być bardzo bolesne.

KP/PFi, facet.wp.pl

Zrób test doboru partnerskiego i znajdź osoby podobne do Ciebie!

d1joxdj

Podziel się opinią

Share

d1joxdj

d1joxdj