Trwa ładowanie...
05-08-2014 08:59

Tych kobiet pragną mężczyźni na wakacjach

Tych kobiet pragną mężczyźni na wakacjachŹródło: East News
d1ecjsf
d1ecjsf

Wakacyjny romans to banał jakich mało. Mimo to duża część urlopowiczów wciąż daje się skusić romantycznej scenerii i rozluźnionej atmosferze, która sprzyja tego typu praktykom (za które później często przychodzi słono zapłacić, czy to we łzach, czy w alimentach). Jak naprawdę wyglądają wakacyjne "statystyki miłosne"? Kto zachowuje się niczym pies zerwany z łańcucha? Kto jest największym kłamczuchem i zdradza najczęściej? Które panie są najbardziej rozchwytywane?

Hostelbookers - jedno z najpopularniejszych internetowych biur podróży, opublikowało wyniki swoich ankiet, na które odpowiedziało ponad 11 tysięcy osób z całego świata. Pytania dotyczyły aktywności miłosnej i seksualnej podczas wakacyjnych wojaży, atrakcyjności poszczególnych nacji (z podziałem na płeć) oraz tendencji do zdrady.

Jakie nacje uznawane są najbardziej gorące?

Na pierwszym miejscu w rankingu stworzonym przez panów znalazły się Rosjanki (84 procent), a tuż za nimi, z zaledwie jednoprocentową stratą, Polki (83 procent). Kolejne miejsca należą się Kolumbijkom (76 procent), Szwedkom (70 procent) i Brazylijkom (61 procent). Z kolei panie najwyżej oceniają... Irlandczyków (79 procent), Australijczyków (78 procent) i Brytyjczyków (72 procent). Na kolejnych miejscach uplasowali się Włosi (70 procent) i Kanadyjczycy (67 procent).

d1ecjsf

Okazuje się również, że wakacyjny wyjazd to częsta przyczyna rozpadu dotychczasowego związku - aż 48 procent ankietowanych zadeklarowało, że urlop zmienił ich "status" cywilny lub osobę u boku. W 37 procentach przypadków do rozstania dochodziło niejako profilaktycznie - przed podróżą (czyżby niektórzy od razu nastawiali się na mocno imprezowy styl wypoczynku?). 17 procent osób zrywało ze swoją drogą połówką w trakcie wyjazdu, a najwięcej (46 procent) decydowało się odbyć poważną rozmowę po powrocie z wakacji. Jednocześnie 16 procent ankietowanych przyznało, że podczas urlopu oszukuje swojego partnera/partnerkę.

Kogo najtrudniej poderwać?

Jeśli już jesteśmy przy zdradzie i często przypadkowych kontaktach seksualnych - przedstawiciele których nacji zostali uznani za najtrudniejszych do zdobycia? Okazuje się, że ciężko poderwać urlopowiczów z Niemiec (wskazało na nich 14 procent ankietowanych), Wielkiej Brytanii (11 procent) oraz Francji (10 procent). Co ciekawe, ci ostatni zostali również uznani za jedną z najbardziej niewiernych narodowości (30 procent głosów). Ankietowani nisko ocenili również wierność Brazylijczyków (31 procent) i Bułgarów (28 procent). Podczas wakacji wielu z nas jest bardziej podatna na różnego rodzaju eksperymenty - ponad 40 procent ankietowanych deklaruje, że w czasie urlopu miało kilku partnerów seksualnych, 17,5 procent brało udział w trójkącie, 17,4 procent spało z obsługą hotelową, a 13,9 procent zdecydowało się na seks przeciwny swojej orientacji seksualnej.

Niezależnie od rozpalonej wyobraźni i ekscytującej atmosfery, o które na wakacjach nietrudno, pamiętajmy, że letni romans rzadko kiedy przeradza się w trwałą relację - prawdopodobieństwo wynosi zaledwie 25 procent. Zderzenie z powakacyjną rzeczywistością może być bardzo bolesne.

KP/PFi, facet.wp.pl

d1ecjsf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ecjsf