Trwa ładowanie...

Tylko potulna żona sprawi, że...

Tylko potulna żona sprawi, że...Źródło: Jupiterimages
d2dyh1s
d2dyh1s

* Jeżeli odrzucimy kwestię seksu, to takie partnerki są bez wątpienia marzeniem niemal każdego mężczyzny - tak tak panowie chodzi oczywiście o… potulne żony.*

Jeżeli myślicie, że to tylko głupi żart mamy dla Was naprawdę dobre informacje. Potulne, uległe i skore do spełniania naszych pragnień żony, naprawdę istnieją i mają nawet swoje stowarzyszenie – Ruch Potulnych Żon!

Już niedługo jego szeregi będą otwarte także dla naszych rodaczek, co bez wątpienia ucieszy Was wszystkich.

Film dokumentalny o Paniach z ruchu Potulnych Żon, wyemitowała w maju Telewizja Polska. Od tego czasu, zainteresowanie Polek tym, aby zostać potulną żoną bardzo wzrosło. Czym zatem jest ten ruch i kim są jego członkinie.

d2dyh1s

Są nimi zazwyczaj panie, które mają wrodzoną skłonność do dominacji, co przejawiało się w ich związkach. Znudzone dotychczasowym życiem, przerażone swoją psychiką, pragnące miłości i mające w nosie równouprawnienie postanowiły zrobić coś, co bądźmy szczerzy jest naturalną prawidłowością świata. Postanowiły zostać dobrymi, łagodnymi, potulnymi żonami, spełniającymi tradycyjne powinności wobec swoich mężów.

Co ciekawe, ta zmiana w ich życiu wcale nie wpłynęła negatywnie na ich samoocenę, czy życie osobiste! Ich związki stały się dzięki temu lepsze. Jest w nich dużo więcej, empatii i wzajemnego zrozumienia, a mniej niepotrzebnych fochów, utarczek i kłótni.

d2dyh1s

Panie, które dotychczas chciały mieć ostateczne zdanie, być paniami we własnym domu, postanowiły, zaakceptować reguły natury i pozwolić mężczyznom, aby to oni kierowali domem!

Ich „biblią” i manifestem stała się książka „Potulna żona”, która stała się doskonałym poradnikiem, jak i dlaczego należy być taką małżonką. Po przeczytaniu tej książki dla wielu pań prace domowe, które kiedyś miały w „głębokim poważaniu”, stały się źródłem inspiracji, dającym poczucie prawdziwego spełnienia.

d2dyh1s

Oddanie „potulnych żon” swoim mężom przybiera naprawdę różne formy. Jedna pani, troszczy się o to, żeby mąż po powrocie z pracy, zawsze miał gotowy obiad i przygotowaną kąpiel, podczas, której myje mu plecy, a nawet wyciska pastę do zębów na jego szczoteczkę.

Inne panie rozkoszują się radością ich mężów, kiedy widzą uprane skarpetki i wyprasowane koszule. Są też i takie, które z radością, ubierają się w seksowne fatałaszki, aby w takim stroju przynieść mężowi te przysłowiowe piwo z lodówki.

Co ciekawe, panie z Ruchu Potulnych Żon uważają, że to właśnie ta uległość jest odpowiednim sposobem na to, aby małżeństwo było harmonijne i zgodne. No cóż nam wypada tylko przyznać im rację i życzyć szybkiej ekspansji ich idei w kraju nad Wisłą.

A jakie zdanie macie Wy na ten temat?

d2dyh1s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dyh1s