Trwa ładowanie...
26-08-2015 13:23

U bukmachera znajdziesz nie tylko sport

U bukmachera znajdziesz nie tylko sportŹródło: 123RF
d2ospbl
d2ospbl

Kto wygrakonkurs Eurowizji? Kim będzie nowy James Bond? Czy w nadchodzących wyborach zwycięży PiS czy PO? Odpowiedzi na te pytania próbują przewidzieć bukmacherzy. Coraz większą popularnością cieszą się bowiem nietypowe zakłady.

Badania TNS OBOP wskazują, że 13 proc. dorosłych Polaków, czyli aż niemal 5 mln mieszkańców naszego kraju przynajmniej raz w życiu obstawiło zakład sportowy. Najczęściej starają się przewidzieć wyniki meczów piłki nożnej, wyścigów konnych, ale nie tylko.

Kiedy skończy się budowa inwestycji?

W Polsce wśród nietypowych zakładów bukmacherskich pojawiają się takie propozycje jak m.in. termin zakończenia modernizacji linii kolejowej na trasie Katowice - Kraków oraz otwarcie nowej linii tramwajowej w Olsztynie.

-Przed igrzyskami w Londynie u bukmacherów pojawił się zakład, czy w wiosce olimpijskiej zabraknie prezerwatyw. W tym samym czasie gracze mogli obstawić to, czy fotoreporterzy nakryją brytyjskich sportowców w jednym z fast - foodów. Fantazja jest nieograniczona - komentuje w TVS Paweł Rabantek doradca PR jednej z firm organizującej zakłady bukmacherskie.

d2ospbl

Bukmacherzy typują. Ich zdaniem wygra...

Obecnie na topie są wybory parlamentarne. Największa rywalizacja póki co odbywa się między dwiema czołowymi kandydatkami na premiera - Ewą Kopacz i Beatą Szydło. Kto zdobędzie największą liczbę głosów? Prawo i Sprawiedliwość osiągnie powyżej czy poniżej 30 procent? Platforma Obywatelska zdobędzie więcej czy mniej niż 20 procent? Ile i na kogo lepiej postawić?

Jeśli jesienią PiS odniesie sukces, to póki co za jedną złotówkę postawioną właśnie na tę partię, można średnio wygrać 1,77 zł. Nieco lepiej sytuacja ma się w przypadku PO. Jeśli obecnej partii rządzącej uda się ponownie dojść do władzy, to zyskać będzie można ponad trzykrotnie więcej, bo kurs w tym przypadku wynosi 4.00 zł. Warto pamiętać, że najmniejsza stawka za jaką można zagrać to 2 zł.

Kursy na partie wskazują typy dość jednoznacznie: wybory wygra PiS z Beatą Szydło. Czy mają rację? O tym przekonamy się już jesienią.

Co obstawiają na świecie?

Dzięki jednemu z portali działających w Wielkiej Brytanii, który jako pierwszy wprowadził usługę obstawiania online, użytkownicy na całym świecie mogą próbować przewidzieć: ile dzieci William i Kate będą mieć razem, komu uda się zostać Sportową Osobowością Roku 2015 według BBC, a nawet kto zastąpi obecnego papieża Franciszka.

I chociaż na poznanie wyników trzeba trochę poczekać, to przy odrobinie szczęścia można wygrać naprawdę spore sumy pieniędzy.

d2ospbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ospbl