WP
Informacja prasowa
Hobby

UEFA EURO 2016™ na wielkim ekranie w strefach kibica Coca-Cola

Stref Kibica Coca-Cola zaprasza na wspólne oglądanie meczów UEFA EURO 2016. Do każdego Zestawu Kibica dołączamy GRATIS zaproszenie do Strefy Kibica Coca-Cola
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
UEFA EURO 2016™ na wielkim ekranie w strefach kibica Coca-Cola
(mat. prasowy)
WP

Zapraszamy do Stref Kibica Coca-Cola na wspólne oglądanie meczów UEFA EURO 2016™. Do każdego Zestawu Kibica dołączamy GRATIS zaproszenie do Strefy Kibica Coca-Cola. Zestaw Kibica składa się z napoju, naklejek Panini oraz gadżetu piłkarskiego. Akcja wystartowała 8 czerwca.

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016™. Już od 9 czerwca została udostępniona możliwość zakupu specjalnego Zestawu Kibica w cenie 29,90 zł. W skład każdego zestawu wchodzą napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. W skład każdego zestawu wlicza się także jednoosobowe darmowe zaproszenie do Strefy Kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016™.

Podziel się
WP

fot. materiały prasowe

Miejscówkę do Stref Kibica Coca-Cola można także wygrać w konkursach na kanałach social media Multikino Polska. Pierwszy konkurs rozpoczął się już 8 czerwca.

Strefy kibica Coca-Cola wystartowały 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

Harmonogram meczów UEFA EURO 2016™ w Multikinie:

WP
Podziel się

fot. materiały prasowe

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP