Trwa ładowanie...
d7292gx

Ulubione formy rozrywki dla mężczyzny – sprawdź!

Podobno mężczyźni są jak dzieci i kochają różne formy rozrywki – sprawdziliśmy, co najbardziej. Na liście są m.in. gry w VR, wyścigi samochodowe, filmy i seriale itd. Sprawdź!
Podziel się
Ulubione formy rozrywki dla mężczyzny – sprawdź!
(Materiały prasowe)
d7292gx

Wśród mężczyzn nie brakuje wielkich fanów grania, np. na komputerze, laptopie czy konsoli. Wiele z gier potrafi wciągnąć na dłużej, mimo że to ogromny pożeracz czasu. Podobnie przyciąga telewizja i serialowe nowości, a także inne treści dostępne na platformach streamingowych. Dostęp do nich oferują m.in. telewizory Samsung, Sharp, Panasonic itd. Czy nadal na szczycie listy są seriale, muzyka i książki, a także spotkania ze znajomymi? Sprawdź, jakie formy rozrywki wybiera współczesny mężczyzna.

Filmy i seriale, czyli Smart TV

Jedną z ulubionych form rozrywki wśród panów jest oglądanie popularnych seriali i filmów dostępnych na platformach typu Netflix czy HBO GO. Wystarczy telewizor Samsung Smart TV, Sony czy Philips, aby móc korzystać z dostępu do szerokiej bazy treści i aplikacji.

d7292gx

Inteligentne telewizory oferują coraz więcej możliwości, gdyż ich producenci stawiają na rozwój systemów operacyjnych i platformy Smart TV. Poza tym coraz więcej serwisów udostępnia treści w rozdzielczości Ultra HD, dlatego warto kupić telewizory Samsung, Sony, Panasonic itd. w rozdzielczości 4K.

Wielu panów, kupując nowy telewizor, szuka funkcjonalnego centrum rozrywki, dlatego zwykle wybierają telewizory Samsung, LG, Sony z funkcją Smart TV. Dostępne tam aplikacje kuszą różnorodnością. Popularne są apki dla kinomanów, ale też sportowe i rozrywkowe, tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Gry ciągle na szczycie

Panowie chętnie sięgają też po urządzenia oferujące gry – mogą to być smartfony, tablety, laptopy, ale też telewizory. Mając Smart TV, można korzystać z kategorii Gry, gdzie dostępne są różne tytuły na telewizor, np. gry sportowe, logiczne, strzelanki itd.

d7292gx

Mimo że telewizory Samsung, Sony czy innych producentów dostarczają wiele treści, wciąż modne wśród mężczyzn są także konsole do gier, np. Xbox lub PlayStation. Urządzenia te zwykle goszczą w domach wytrawnych graczy, ale także tych, dla których granie jest niezobowiązującą rozrywką na weekend, wolny wieczór albo popołudnie z dzieckiem.

Konsole różnią się dostępnymi grami i funkcjami dodatkowymi, np. możliwością uruchamiania platform internetowych Netflix czy YouTube, niektóre obsługują obraz w rozdzielczości 4K, inne oferują dostęp do rozrywki w wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy zakupić gogle VR, aby przenieść się do innego świata.

Sport i treningi

Według brytyjskiego pisma „Sport Review” aż dwukrotnie więcej mężczyzn niż kobiet regularnie uprawia sport. Popularne są treningi siłowe w klubach, bieganie, pływanie, wspinaczka itd., ale trzeba przyznać, że panowie chętnie korzystają też z nowoczesnych technologii, które pomagają w codziennych aktywnościach. Są to m.in. aplikacje sportowe dostępne w smartfonach oraz bazie aplikacji Smart TV, smartwatche itp.

d7292gx

Moda na aktywność fizyczną trwa, co zauważył także rynek sprzętu RTV. Pojawia się coraz więcej aplikacji dla sportowców, a miłośnicy cyfrowego świata chętnie z niego korzystają. Najpopularniejsze są aplikacje na telefon – do biegania (np. Endomondo), na rower (np. MyTracks) i siłownię oraz ćwiczenia w domu (Virtuagym), ale także programy dostępne na m.in. telewizory Sony, Philips czy Samsung Smart TV itd.

Warto korzystać z wybranych aplikacji sportowych, serwisów streamingowych na Smart TV, konsoli, ale także innych form rozrywki takich jak tradycyjna książka, kino czy spotkanie ze znajomymi. Świat rozrywki dynamicznie się zmienia, nieustannie pojawiają się nowe gadżety, bez których trudno już wyobrazić sobie współczesny świat.

d7292gx

Podziel się opinią

Share

d7292gx

d7292gx