Trwa ładowanie...

Uniwersalna myjka ciśnieniowa – podpowiadamy na co zwrócić uwagę

Myjka ciśnieniowa jest urządzeniem, które może być użyte w różnym celu. Z jej pomocą możliwe jest mycie infrastruktury, samochodów, przepychanie rur i rynien, a to na pewno nie wszystko. Postanowiliśmy przygotować zestawienie najpopularniejszych w ostatnim czasie modeli.

Artykuł sponsorowany
 Źródło: materiały partnera
d34hrk8
d34hrk8

Uniwersalna myjka ciśnieniowa w ofercie KARCHER

Myjka ciśnieniowa Karcher K5 Universal 1.950-213.0. Urządzenie wytwarza ciśnienie na poziomie aż 145 barów. Wąż ciśnieniowy o długości 6 metrów zapewnia wygodną pracę nawet w trudnodostępnych miejscach. Wydajność tłoczenia tego modelu to aż 500 litrów na godzinę pracy myjki. Dedykowany zbiornik na detergent pozwala na wygodne używanie specjalistycznych środków chemicznych. Aluminiowa głowica pompy zapewnia wysoką trwałość, której oczekuje każdy użytkownik. Chłodzenie powietrzem zapobiega przegrzewaniu. Pistolet spryskujący z systemem Quick Connect ułatwia i przyspiesza zmianę akcesoriów. W oferowanym zestawie znajdziesz także lancę Vario Power pozwalającą na płynne regulowanie strumienia. Wszystkie akcesoria mogą być przenoszone urządzeniu, co bardzo ułatwia przenoszenie myjki.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Universal 1.950-213.0. Źródło: materiały partnera

Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.673-220.0

Myjka K2 to propozycja dla osób poszukujących prostych i niedrogich rozwiązań. Sprzęt jest lekki, a dzięki temu mobilny. To idealne narzędzie do pracy wokół domu i w ogrodzie. System Quick Connect ułatwia zmianę akcesoriów. Detergenty można zasysać bezpośrednio z butelki, co możliwe jest dzięki wężykowi zasysającemu. Wbudowany filtr wody wyłapuje zanieczyszczenia, dzięki czemu nie dochodzi do zapchania lancy. W zestawie znajduje się adapter ¾ do węża ogrodowego, dysza rotacyjna, lanca spryskująca, pistolet wysokociśnieniowy i wąż o długości 4 metrów. Sprzęt możesz kupić za nieco ponad 300 złotych, co na pewno jest zachęcające

d34hrk8
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.673-220.0. Źródło: materiały partnera

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Controle Home 1.317-233.0

To sprzęt dla osób poszukujących profesjonalnych rozwiązań. To myjka, która pozwala na wykorzystywanie jej do różnych zadań. Urządzenie generuje ciśnienie na poziomie aż 180 barów, a więc moc strumienia jest wystarczająca nawet w przypadku mocnych zabrudzeń. Wydajność tłoczenia wody to aż 600 litrów na godzinę. Naturalnie nie mogło zabraknąć wbudowanego zbiornika na detergenty czyszczące. Sprzęt wyposażono w moduł Bluetooth, dzięki czemu możliwe jest jego połączenie z aplikacją mobilną, która pełni funkcję asystenta podpowiadającego wybór konkretnych akcesoriów i ustawień do różnych zadań. Sterowanie ustawieniami jest proste i precyzyjne – to również zasługa pistoletu z panelem LCD. W opakowaniu znajduje się pistolet wysokociśnieniowy, lanca MultiJet, zestaw do mycia domu, wąż o długości 10 metrów i złączka ¾. Urządzenie wpisuje się w aktualne trendy smart home i jest jednym z najnowocześniejszych propozycji na rynku.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0. Źródło: materiały partnera

Myjka ciśnieniowa BOSCH AdvancedAquatak 150

Alternatywą dla myjek ciśnieniowych Karcher może być ten model marki Bosch. Producent słynie z oferty doskonałych elektronarzędzi. Tym razem nie mogło być inaczej! Urządzenie jest solidne, a moc strumienia wystarczająca. Ciśnienie wytwarzane przez pompę to aż 150 barów! Wydajność tłoczenia wynosi 480 litrów na godzinę pracy urządzenia. Wąż o długości 8 metrów jest zwijany na rolce wbudowanej na górze myjki. To naprawdę wygodne rozwiązanie, które jest sporym atutem podczas zakupu. Pojemnik na detergenty chemiczne ułatwia korzystanie ze środków myjących, jednocześnie zapewniając wysoką sprawność.

d34hrk8
Myjka ciśnieniowa BOSCH AdvancedAquatak 150. Źródło: materiały partnera

Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 Car 1.673-228.0

Szukasz myjki do samodzielnego mycia samochodu lub motocykla? Sprawdź tę propozycję od Karcher. Sprzęt generuje ciśnienie o mocy 110 barów. To odpowiednia siła do mycia karoserii samochodu. Auto będzie czyste, a Ty nie musisz się obawiać, że strumień wody jest zbyt mocny. Myjka jest wygodna w obsłudze, co zawdzięcza między innymi niskiej wadze i odpowiednio zaprojektowanemu kształtowi. Szczotka znajdująca się w zestawie pozwala dokładnie oczyścić wiele różnych powierzchni, na przykład meble ogrodowe lub karoserię samochodu. W opakowaniu znajdują się również dwie dysze o różnej charakterystyce. Dostępny jest również pistolet wysokociśnieniowy, lanca spryskująca, wąż, szczotka i szampon do mycia auta.

d34hrk8
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 Car 1.673-228.0. Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d34hrk8
d34hrk8
Advertisement