Trwa ładowanie...

Uważaj na skoki w bok

Uważaj na skoki w bokŹródło: Jupiterimages
d30gfgi
d30gfgi

Męskim okiem

Najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców z brytyjskiego Durham University dowodzą, że ponad połowa kobiet w ogóle nie uznaje tzw. „skoku w bok”. Ale nawet jeśli już znajdziesz taką, która uznaje – uważaj. Bo najprawdopodobniej ma akurat dni płodne.

W internetowym badaniu dotyczącym stosunku przedstawicieli obojga płci do przygodnych przygód erotycznych wzięło udział ponad dwa tysiące osób. Po przeanalizowaniu wyników okazało się, jak bardzo różnią się kobiety i mężczyźni w zapatrywaniu na tego typu zachowanie. Ponad 80 procent mężczyzn nie widzi w przygodnym seksie nic złego, wręcz przeciwnie – jest powodem do dumy i pretekstem do przechwałek.

Kobiety natomiast bardzo rzadko przyznają się do tego rodzaju przygód. Główną przyczyną jest obawa o własną reputację. Do tego dochodzą również – kompletnie obce mężczyznom – wyrzuty sumienia „po” i poczucie wykorzystania. Większość pań obawia się nawet opinii swojego jednorazowego partnera, tego, że w jego oczach są „łatwe”.

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external} Najgorsze jednak jest to, że badania potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia naukowców: kobiety jeśli już decydują się na jednorazową przygodę, robią to najczęściej w najpłodniejszym momencie swojego cyklu (czyli między 10 a 18 dniem). A skoro tak - nie trudno zgadnąć szanowni panowie, jakie niebezpieczeństwo się z tym wiąże.

d30gfgi

Dlatego też przestrzegamy: jeśli wychodząc w sobotni wieczór z lokalu pod rękę ze świeżo poznaną, atrakcyjną kobietą wydaje się wam, że właśnie na tym padole łez los się do was uśmiechnął, chwyciliście stwórcę za nogi i znaleźliście igłę w stogu siana – to strzeżcie się. Los bowiem właśnie zastawia na was pułapkę, której konsekwencji nawet się nie spodziewacie.

_ (menonwaves)_

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d30gfgi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30gfgi