Trwa ładowanie...
Anna Smolec
19-08-2011 15:41

Victoria Beckham i David Beckham - horoskop partnerski

Share
Victoria Beckham i David Beckham - horoskop partnerskiŹródło: WP.PL
d3rez1z

Victoria Beckham ur. 17.4.1974

Liczba drogi życia 6
W przypadku drogi życia Sześć najważniejszą kwestią jest dla człowieka poszukiwanie równowagi i dążenie do zapewnienia sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwa. Ludzie z tą wibracją drogi życia to urodzeni rodzice i wychowawcy, potrafiący zatroszczyć się o najbliższych. Taka też jest Victoria, która na pierwszym miejscu w swoim życiu stawia swoją rodzinę. Często pojawia się z dziećmi, publicznie rozmawia o swojej rodzinie, zwierza się mediom np. z choroby dziecka itp. Victoria utożsami się ze swoim mężem i dziećmi. Stabilizacja uczuciowa jest jej siłą napędową. Szóstki numerologiczne są odpowiedzialne i dzięki temu odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Victoria jako Szóstka odznacza się wyczuciem do spraw finansowych i interesów. Jednak przede wszystkim Szóstki są „zaprogramowane” na rodzinę, na bycie rodzicem - w tym realizują się najpełniej. Szóstka to także liczba zmysłu artystycznego, dobrego gustu, ekspresji artystycznej i wrażeń estetycznych. Dlatego nie dziwi fakt, że Victoria kocha modę, dbałość o swój
„look”. Chętnie pozuje dla magazynów mody, bawi się formą, kolorem i kształtem, co znajduje swój wydźwięk w kolekcjach seansów, torebek, okularów słonecznych sygnowanych jej nazwiskiem. Dba również o swój wizerunek, stara się wyglądać trendy, i często zaskakuje swoimi kreacjami czy dodatkami (chociażby słynny kapelusz włożony do pałacu Bakhingam na ceremonię przyznania Dawidowi tytułu szlacheckiego przez królową).

Liczba dnia urodzenia 8
Victoria urodziła się 17 dnia miesiąca, zatem liczba jej dnia urodzenia to Osiem. Liczba ta charakteryzuje osoby, które są bardzo pracowite. Mówiąc bardziej dokładnie- w swej pracy zdeterminowane na sukces, na relację upatrzonych przez siebie celów. Cechy charakteru takie jak dokładność, spryt, rozsądek czy przedsiębiorczość ułatwiają drogę do kariery. Victoria już będąc nastolatką uczęszczała na zajęcia z aktorstwa, tańca, muzyki, modelingu. Kiedy jako młoda dziewczyna obejrzała musical „Fame” postanowiła, że też będzie sławna. Sukcesywnie podążała drogą jaka sobie wytyczyła. Dziś jest jedną z najbogatszych kobiet w Wielkiej Brytanii. To ona jest motorem „pomnażania” ich majątku. Przede wszystkim dba o ich wizerunek w mediach. Wykreowała siebie i Dawida na ikony pop i świata mody. Poza tym korzystając z tej sławy i popularności podejmuje liczne inicjatywy (filmy dokumentalne o sobie i swoim życiu, autobiografia, kolejna książka-przewodnik po świecie mody, kolekcje ubrań, torebek czy okularów sygnowanych jej
imieniem itd.) przynoszące jej ogromne zyski. Ósemka dnia urodzenia nosi w sobie cechy managera, a Victoria jest takim „dyrektorem” instytucji pt. Beckhamowie. Liczba Osiem niesie w sobie także silne przywiązanie do wartości tradycyjnych, a zwłaszcza do rodziny. Pomimo zamiłowania do dobrego wyglądu i kolorowego stylu życia, Victoria jest żoną i mamą trzech synów. Nawet w obliczu skandalu wywołanego przez rzekomą kochankę Dawida, Victoria murem stanęła za swoja rodziną, wyznając prasie, że siła rodziny tkwi we wzajemnej miłości.

d3rez1z

Liczba nastawienia 3
Trójka to liczba, która obdarza urokiem osobistym, stylem i poczuciem humoru. Także Victoria jest osobą otwartą. Chętnie bawi się w towarzystwie, lubi przyjęcia i życie pełne luksusów i przepychu. Trójka to także liczba komunikowania się z innymi, uśmiechu i brylowania na tle innych siłą swej osobowości. Trójki wywierają ogromny wpływ na innych ludzi. David Beckham ur. 2.5.1975

Liczba drogi życia 2
Dwójki drogi życia to ludzie, którzy wpisaną mają współpracę i rywalizację w swój sposób myślenia i działania. Jako sportowiec David wybrał dyscyplinę, która jest grą zespołową. Nawet, jeśli dany piłkarz swoim talentem i kunsztem błyszczy na tle kolegów z drużyny to jednak zasługi i porażki zawsze idą na konto zespołu, klubu czy też reprezentacji. Dwójki to ludzie ciepli, otwarci, niezwykle życzliwi dla innych. To urodzeni partnerzy, trudno jest im odnaleźć siebie jako singlom. Zdecydowanie rozkwitają w związkach. David w pełni rozkwitł przy Victoria. To od tego czasu jego życie nabrało tempa. Oboje fantastycznie się uzupełniają. Uczestniczą w swoich karierach zawodowych. Victoria chętnie przychodzi z dziećmi na treningi Davida i często pojawia się na trybunach, gdy on gra mecz. Dwójka to człowiek uczuciowy, wrażliwy i łagodny. Fantastycznie nadaje się na kapitana drużyny bowiem potrafi zagrzać kolegów do gry i wydobyć ducha drużyny, jako jedności.

Liczba dnia urodzenia 2
David urodził się 2 dnia miesiąca. Dwójka to wibracja cech takich jak: wrażliwość, uległość, dyplomacja, dążenie do harmonii. Jest osoba podatna na wpływy zewnętrzne. Obserwując go nie trudno zauważyć jak chętnie podąża za modą, a topowe trendy przenosi do swojego stylu bycia. Także jako partner nosi w sobie pewną skłonność do ustępowania i poddawania się decyzji Victorii. To ona jest inspiratorka ich medialnego oblicza. A David chętnie wszedł w rolę, jaką wymyśliła dla nich Victoria. W liczbie Dwa tkwi także zespołowość, dlatego David szybko przystosowuje się i wtapia w drużyny, w których gra.

Liczba nastawienia 7
David posiada liczbę nastawienia Siedem. Kluczem do jego drogi życia jest myślenie, stawianie pytań i poszukiwania odpowiedzi. Liczba ta niesie w sobie skłonność do zamykania się w sobie i przeżywania wszelkich doświadczeń w prywatności. David chętnie pozuje u boku żony czy do kampanii reklamowych, jednak nie wiele jego myśli czy spostrzeżeń przenika w wywiadach czy reportażach. Więcej o jego filozofii życia czy wartościach można się dowiedzieć z tatuaży zdobiących jego ciało, niektóre z nich są łacińskimi sentencjami. i jakby David intuicyjnie wyczuwał wibrację liczby Siedem w swojej osobowości, na prawym przedramieniu ma wytatuowaną liczbę siedem ( rzymska numeracja). Siedem to także liczba duchowości i wiary. W swojej autobiografii David sporo miejsca poświęca wierze, zarówno tej wyniesionej z rodzinnego domu, gdzie wraz z rodzicami i rodzeństwem chodził do kościoła. Ale David nawiązuje także do faktu, że jego dziadek był Żydem, a on sam także odczuwa wpływy religii przodków na swoje przeżycia duchowe i
sposób postrzegania świata. Razem

Liczby drogi życia 6 i 2 / harmonia liczb
Ta para łączy w swoim związku potrzebę kochania i rodziny oraz partnerstwa i miłości. Dobrze się uzupełniają. Taka kombinacja liczb zapowiada trwałość związku. Potrafią przetrwać kryzysy. Ich siła tkwi w poczuciu jedności i silnej więzi emocjonalnej. Ich wspólnym nadrzędnym celem jest dobro rodziny, a zwłaszcza dzieci.

d3rez1z

Liczby dnia urodzenia 8 i 2 / bardzo harmonijne
Świat odbiera Victoria i Davida jako super duet, piękni, zdolni, bogaci, popularni i zakochani w sobie. Dwójka i Ósemka dnia urodzenia to mariaż nie tylko na planie uczuć i partnerstwa. To także znakomity tandem do interesów. Jedno jest silną osobowością i potrafi genialnie wypracować sytuację, pozycję i osiągnąć sukces ( Victoria), zaś on jest mediatorem, zaskarbia sobie ludzi swoim profesjonalizmem, otwartością i dyplomacją. Szuka łagodności i spokoju, a nie zaś konfrontacji. W kreowaniu swojego imagu, który stał się ich sposobem na autopromocję i oczywiście na zarabianie pieniędzy, są wspólnikami i partnerami, z małym wskazaniem na dominację i przewagę Victoria. Stanowią zgraną parę.

Liczby nastawienia 8 i 7
Kluczem, przez, który Victoria podchodzi do swojego życia jest organizacja, władza, logika i konsekwencja działania. David zaś filtruje wszystko przez sumę swoim doświadczeń życiowych, swoim przemyśleń i wnętrza. Ich małżeństwo pokazuje, że w stanie pogodzić swoje życiowe dążenia i wewnętrzne cele.

Victoria i David pobrali się 4 7 1999. Liczba ich związku to 3. Związek ten jest dynamiczny. Victoria romantyczność Dawid są romantyczną parą. Potrafią się ze sobą świetnie komunikować. Są parą, która potrafi się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie.

Dzieci Beckhamów przyszły na świat: Brooklyn Joseph 4. 3. 1999 - droga życia 8; liczba ta jest identyczna Jamek liczbą nastawienia Victorii i liczbą dnia urodzenia Davida. Zapowiada to, że będą potrafili wyczuć i zrozumieć potrzeby i sposób postrzegania życia przez ich pierwszego syna.

d3rez1z

Romeo James 1. 9. 2002 - droga życia 5; to może być prawdziwa indywidualność w rodzinie Beckhamów; najbardziej nieprzewidywalny i ciekawy świata ze wszystkich synów; harmonia zachodzi między liczba drogi życia chłopca a liczbą nastawienia ojca. Stanowi to szansę na „zakumuplowanie” się w przyszłości obu panów.

Cruz David 20. 2. 2005 – droga życia 2; najmłodszy syn Victorii i Davida ma identyczną liczbę drogi życia jak jego tata. W naturalny sposób będą mieli świetną nić porozumienia i wzajemnego odczytywania swoich nastrojów.

d3rez1z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rez1z
d3rez1z