Trwa ładowanie...

W 2013 roku spodziewają się lepszego seksu! Jeszcze lepszego niż w 2012!

Share
W 2013 roku spodziewają się lepszego seksu! Jeszcze lepszego niż w 2012!
Źródło: Fotochannels.com
d3hssnl

Według ankiety przeprowadzonej przez firmę Lovehoney (zajmującą się sprzedażą gadżetów erotycznych) ludzie nie tylko uważają, że ich życie seksualne było lepsze w roku 2012 niż w roku 2011, ale także wierzą w to, że będzie jeszcze lepsze w roku 2013!

Aż 73 procent uczestników badania stwierdziło, że sfera erotyczna ich życia rozkwitła w porównaniu z rokiem ubiegłym, 16 procent badanych było zdania, że mijający rok był rokiem "seksualnej stagnacji", a zaledwie 11 procent, że 2012 był pod tym względem gorszy niż rok 2011.

Według respondentów głównymi przyczynami znacznego wzrostu satysfakcji z pożycia intymnego są: większa otwartość na łóżkowe eksperymenty (twierdzi tak 55 procent badanych), wzmożona częstotliwość zbliżeń (33 procent), a także wzrost pewności siebie (22 procent).

d3hssnl

Podobnie jak w innych ankietach tego typu, także i w tej pojawiła się lektura, która wywołała rewolucję w niejednej sypialni - mowa o książce "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Aż jedna na pięć badanych osób stwierdziła, że bestseller autorstwa E.L. Jamesa miał niebagatelny wpływ na ich życie seksualne, zachęcając ich do eksperymentowania.

Okazało się także, że ostatnie dni roku to jeden z najbardziej romantycznych okresów i aż 22 procent ankietowanych zna przynajmniej jedną parę, która się zaręczyła właśnie w tym czasie!

Wybiegając w "noworoczną" przyszłość, większość badanych nie poddaje się wierze w zabobony i uważa, że 13 w dacie wcale nie jest pechowa, a kolejny rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni (sądzi tak 80 procent badanych). 63 procent odpowiadających na pytania spodziewa się w 2013 roku... jeszcze lepszego seksu!

Wśród noworocznych postanowień króluje chęć zrzucenia wagi (to postanowienie 62 procent osób), ale zaraz za nią uplasował się "częstszy seks", którego pragnie aż 53 procent respondentów.

Puch, facet.wp.pl

d3hssnl

Podziel się opinią

Share
d3hssnl
d3hssnl