Trwa ładowanie...
d20rqpp
Seks

W tych krajach żyją najłatwiejsze dziewczyny

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tych krajach żyją najłatwiejsze dziewczyny
(AFP)
d20rqpp

Poznaj legendarną mapę świata zawodowych "podrywaczy". W jakich krajach najłatwiej o seks, a które lepiej sobie odpuścić? Szukasz przygody? Sprawdź, gdzie o nią najłatwiej. Tam kobiety, chętnie godzą się na figle.

Ostatnio w internecie furorę robi nietypowa mapa świata, na której uszeregowano państwa ze względu na "łatwość" mieszkających w nich dziewczyn. Danych do stworzenia tego zestawienia dostarczyli międzynarodowi mistrzowie podrywu, w tym ceniony w środowisku "Roosh V", który swego czasu zasłynął publikacją poradników książkowych z cyklu "Bang [nazwa kraju]". W serii znalazły się m.in. Brazylia, Kolumbia, Ukraina, czy... Polska. Roosh opisuje w nich m.in. jak zanęcać mieszkanki poszczególnych krajów, gdzie najłatwiej o przygodę, czy, co robić by... podrywając autochtonki nie podpaść lokalnym facetom. Jak widać, jego doświadczenia - dla opisywanego projektu - okazały się nie do przecenienia.

Dla początkujących: egzotyka

d20rqpp

Gdyby powstała piąta część przygód "Indiany Jonesa", niewykluczone, że dziarski archeolog udałby się na poszukiwanie tego właśnie artefaktu. Szczęśliwie, w dobie internetu, wcale nie trzeba się trudzić by zdobyć wiedzę tajemną - my prezentujemy ją dla was w infografice poniżej.

Stworzona przez mapa jest bardzo prosta do odczytu, zawiera jedynie krótką legendę, na której kolorami określono "poziom trudności" usidlanych dziewczyn. Pierwsze, co rzuca się w oczy to fakt, że w zasadzie niewiele jest miejsc, w których spragniony podróżnik musiałby obejść się smakiem...

Zacznijmy jednak od początku. Jeśli twoim wakacyjnym celem nie jest podziwianie zabytków, leżenie na plaży, czy piesze wędrówki, a jedynie "poznawanie nowych ludzi", w przyszłe wakacje powinieneś rozważyć wyprawę do Tajlandii, chociaż ten kierunek wydaje się być już trochę opatrzony. Wobec tego, dobrą alternatywą są Peru i Boliwia (Ameryka Południowa) lub skupisko państw afrykańskich wokół Tanzanii, jak Zambia, Mozambik i Kenia. To właśnie te destynacje oferują najbardziej skore do zabawy dziewczyny na świecie - przekonują twórcy mapy (poziom trudności: bardzo łatwe do poderwania).

(fot. infografika.wp.pl)

d20rqpp

Polki i zielone świato

Czy zastanawialiście się, dlaczego Polskę nawiedza coraz więcej turystów? To przez Euro 2012? A może agresywne kampanie reklamowe naszych miast? Cóż, niekoniecznie. Całkiem możliwe, że to właśnie za sprawą wspomnianej mapy. Otóż polskim dziewczynom został przyporządkowany drugi stopień trudności (łatwe do usidlenia), co w połączeniu z ich urodą, stanowi doprawdy niezły wabik. Nie mamy się jednak co przejmować, albowiem większość krajów Europy Środkowo-Wschodniej uzyskało podobny rating. Podobnie, jak Rosja, większa część Azji, południowej Afryki, górna połówka Ameryki Południowej i Meksyk.

Zauważmy, że twórcy mapy są Amerykanami, nic więc dziwnego, że kobiety z USA służyły im za bazę do porównań. "Normalny" poziom trudności prezentują także m.in. Kanadyjki, mieszkanki Grenlandii, Niemki, Brytyjki, czy stereotypowe blondynki z chłodnej Skandynawii. Gorące obywatelki Australii i Nowej Zelandii także "tanio skóry nie sprzedają", jak mawia Pudzian. Czas jednak przejść do najwyższego poziomu trudności. Gdzie najciężej o wakacyjną przygodę miłosną? Według ekspertów największy opór stawiają kobiety zamieszkujące Półwysep Arabski (Arabia Saudyjska, Jemen, Oman). Wyzwaniem są również Egipcjanki oraz kobiety ze Sri Lanki.

Nie sądzimy jednak, żeby w przypadku tych ostatnich chodziło jedynie o ich wysokie moralne standardy - prawdopodobnie unikają one zbliżenia z przypadkowym mężczyznom ze strachu. Przecież chwila zapomnienia może je kosztować życie.

MW/PFi, facet.wp.pl

Zobacz: Seks oralny, którego ona nigdy nie zapomni

d20rqpp

Podziel się opinią

Share
d20rqpp
d20rqpp