Trwa ładowanie...
d1jy65q

Warsztat to królestwo mężczyzny. Potrzebne jest niezawodne wyposażenie

Garaż to nie tylko miejsce do przetrzymywania samochodu. To prawdziwa świątynia męskości, która wymaga odpowiedniego wyposażenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Garaż nie oznacza, że powinien tam panować chaos
Garaż nie oznacza, że powinien tam panować chaos (Materiały prasowe)
d1jy65q

To nie tylko miejsce majsterkowania, ale także prawdziwie męskich spotkań. Próbowaliście kiedyś wieczornych rozmów z kumplami w takim otoczeniu? Jeśli nie, to powinniście spróbować. Ważne jednak, aby garaż wyglądał jak garaż i posiadał niezbędne wyposażenie.

W garażu powinny znajdować się narzędzia na każdą okazję. Co jednak zrobić, aby nie walały się gdzie popadnie? Szafka na kółkach z szufladami sprawdzi się idealnie. 6 szuflad na prowadnicach kulkowych wytrzyma wiele. 3 górne zniosą nacisk do 25 kg, a dolne nawet do 35 kg. Szafka posiada także narożne zabezpieczenia, które mają uchronić karoserię samochodu przed przypadkowym spotkaniem. Dla bezpieczeństwa zamontowano także centralny zamek z dwoma kluczami oraz indywidualne zamknięcie dla każdej szuflady

Do grzebania w silniku przyda się mocna i wytrzymała przenośna lampka. Powieszona na jednej ze ścian będzie ozdobą tworzącą wspomniany wcześniej niezbędny klimat miejsca. Nowa generacja super jasnych diod COB LED o żywotności 100 000 godzin zapewnia bardzo długą i bezawaryjną pracę.

W przypadku, gdy trzeba zajrzeć pod auto, komfortowo będzie zrobić to na leżance. Dodatkowym atutem poniższego modelu jest ruchomy zagłówek, który docenimy szczególnie podczas długotrwałej pracy.

Do pracy przy samochodzie przydadzą się także solidne i wytrzymałe kobyłki warsztatowe. Cztery nóżki zapewnią stabilne podparcie i bezpieczeństwo pracy.

d1jy65q

Podziel się opinią

Share

d1jy65q

d1jy65q