Warto być z dziewczyną przy kości

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warto być z dziewczyną przy kości
(123RF)

Okazuje się, że kobiety powszechnie uważane za "puszyste" pod wieloma względami biją na głowę swoje szczupłe koleżanki - i nie chodzi nam wcale o konkursy kulinarne.

Naukowcy z uniwersytetów w Pittsburgu i Kaliforni przeprowadzili badania laboratoryjne połączone z testami inteligencji na grupie 16 000 pań. Okazało się, że kobiety o bardziej obfitych kształtach mają zwykle wyższy poziom IQ niż te zwykle uznawane za chude.

Badacze próbowali dowieść dlaczego tak się dzieje i okazało się, że wszystko za sprawą nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które między innymi poprawiają pamięć i usprawniają działanie mózgu, a które zwykły odkładać się w biodrach.
Jednak to nie wszystko. Co ważne, zgromadzone w biodrach kwasy omega-3 wpływają nie tylko na umysł kobiety, ale także na rozwój jej dziecka. W trzecim trymestrze ciąży i podczas karmienia piersią kwasy nienasycone przenikają do mózgu dziecka, co przekłada się na wyższą inteligencję i lepsze zdrowie potomstwa w przyszłości! Jak widać, panie o obfitych biodrach stanowią swoisty rezerwuar zdrowia!

Co ciekawe, obfite i krągłe biodra przekładają się nie tylko na intelekt lecz również na lepsze zdrowie ich posiadaczek! Jak donoszą naukowcy z Kopenhagi, panie które noszą rozmiar 42 lub wyższy, są mniej narażone na choroby serca niż ich szczuplejsze koleżanki! Kwasy omega-3 zgromadzone w biodrach działają przeciwzapalnie i blokująco, co powoduje, że wyraźnie zmniejsza się u nich ryzyko zawału.

To jeszcze nie koniec pozytywnych informacji dla pań, które przekroczyły rozmiar 42. Okazuje się, że są one znacznie bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzn. Panowie mając do wyboru kobietę o słusznych rozmiarów biodrach i kobietę chudą, znacznie częściej wybiorą tą pierwszą. Naukowcy z Teksasu dodają, że mężczyźni podświadomie wybierają lepszą matkę gwarantującą spłodzenie zdrowszego potomstwa. Ponadto seks z osobami, które nie należą do najchudszych jest ponoć zdecydowanie lepszy! Są one znacznie bardziej gotowe na eksperymenty i o wiele mocniej ekspresyjne podczas stosunku.

PFi/DrP

**Zobacz: Seks oralny, którego ona nigdy nie zapomni**

Polub WP Facet
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.