Trwa ładowanie...
d1zatnt
Ważył 160 kg, mimo to kobiety za nim szalały
Forma
Anna Wójtowicz

Ważył 160 kg, mimo to kobiety za nim szalały

Artur Przybysz to przykład do naśladowania. Dzięki uporowi i silnej woli schudł ponad 80 kg. Teraz do zmiany stylu życia zachęca innych otyłych, dla których prowadzi specjalne zajęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1zatnt

Artur Przybysz podjął decyzję o odchudzaniu, kiedy jego waga przekroczyła 160 kg. Wchodzenie po schodach było dla niego torturą, a reakcja osób na jego widok przyprawiała o zdumienie. Jednak waga nigdy nie przeszkadzała mu w nawiązywaniu nowych znajomości. Zawsze dbał o to, żeby być zadbanym - na zewnątrz, bo niestety nie przykładał wagi do tego, co jadł.

Przełom i chęć do zmiany pojawiła się podczas obozu KSW. Pomocną dłoń wyciągnął do niego trener, a prywatnie przyjaciel Artura. Mężczyzna dostrzegł, że otyłość zaczęła wpływać na jego komfort życia i przede wszystkim na zdrowie. Uświadamiająca rozmowa rozbudziła ambicje Artura.

d1zatnt

Walkę z kilogramami rozpoczął od codziennych wizyt na siłowni. Dwa razy w ciągu dnia pokonywał kilometry na bieżni. Początkowo była to łącznie godzina, z czasem długość treningu uległa wydłużeniu. Dodatkowo zmienił nawyki żywieniowe. Przez dziewięć miesięcy jadł wyłącznie kurczaka, kaszę gryczaną, warzywa, serek wiejski i tuńczyka.

Z myślą o osobach otyłych powstał projekt „Fight Fat”. Program ćwiczeniowy jest skierowany do osób, które walczą ze zbędnymi kilogramami. Dzięki doświadczeniu Artura Przybysza swoje życie zmieniło wiele osób, które wygrały nowe życie i zdrowie.

d1zatnt

Podziel się opinią

Share

d1zatnt

d1zatnt