Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Weronika Rosati na okładce kwietniowego MAXIMA

Share
Weronika Rosati na okładce kwietniowego MAXIMA
d40ybpf

Exclusive - tylko my już wiemy, kto będzie na okładce Maxima!

To, że MAXIM zaprasza do swoich sesji najpiękniejsze kobiety w Polsce wszyscy już wiemy. My jednak ujawniamy kto znajdzie się na najnowszej okładce popularnego miesięcznika dla mężczyzn. Tym razem redakcja MAXIMA rozbiera Weronikę Rosati, która w niezwykle zmysłowej sesji zachwyca mężczyzn swoim ciałem.

Weronika Rosatiudzieliła również wywiadu, którego szczegóły już w poniedziałkowym numerze oraz na łamach serwisu facet.wp.pl. Już dzisiaj możemy natomiast zdradzić, że nasza bohaterka opowiada m.in. o Francuzach, Amerykanach oraz Polakach. Ci pierwsi są bardzo wyluzowani oraz uwielbiają się bawić, Amerykanie natomiast żyją chwilą i nie martwią się o przyszłość. A jacy są Polacy? Tego dowiecie się czytając rozmowę z polską aktorką, która głównie realizuje się poza granicami kraju.

d40ybpf

Kto tym razem wpadnie w szpony Marcina Prokopa?
Takie wyzwanie podjął Piotr Najsztub, dziennikarz, artysta i restaurator, który opowiada dlaczego jest wiecznym, emocjonalnym uciekinierem i… lubi karmić ludzi rosołem...

Dowiecie się również czy Dustin Huffman, który gra wraz z Weroniką Rosati w serialu "Luck" lubi hazard i w jaki sposób zabłysnął kiedyś przed swoim teściem?

Na koniec zapraszamy do lektury, dzięki której poznasz następców Osamy bin Ladena. Jednym słowem dzięki nam będziesz wiedział kogo unikać na ulicy!

Już w poniedziałek, tylko w magazynie "Maxim" i na stronach Facet.wp.pl - Wspólnie odkrywamy przed wami, prawdziwie męski świat!

Oferta tylko dla dorosłych mężczyzn!

d40ybpf

Podziel się opinią

Share
d40ybpf
d40ybpf