Trwa ładowanie...
22-04-2013 16:10

Weź udział w konkursie i wygraj golarkę

Weź udział w konkursie i wygraj golarkęŹródło: materiały prasowe\Braun
d3yk3b1
d3yk3b1

Nadszedł moment, na który czekali wszyscy prawdziwi mężczyźni! Już dziś w serwisie Facet.wp.pl zapraszamy Was do konkursu i wielkiego testowania golarek Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™. Zawalcz o golarkę, która została stworzona z myślą o samochodach Formuły 1!

Dzięki najnowszej technologii FlexMotionTec™ i zwiększonej mocy, innowacyjne i eleganckie golarki marki Braun dają gwarancję precyzyjnego efektu i komfortu golenia skóry. Urządzenia dedykowane są mężczyznom, którzy oczekują szybkiego usuwania zarostu przy pełnej mocy, nawet na trudnych obszarach twarzy czy szyi.

Technologia FlexMotionTec™ oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązaniach. System MicroMotion pozwala na dostosowanie ostrzy nawet do najmniejszych nieregularności twarzy. Rozwiązanie MacroMotion umożliwia golarce dokładne dopasowanie się do większych obszarów. Efekt gładko ogolonej twarzy i szyi osiągniesz przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Wraz początkiem wiosny zadbaj o swój wygląd razem z marką Braun i serwisem Facet.wp.pl. Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 7 golarek Braun. Przy okazji zostań naszym testerem i razem z redakcją serwisu testuj nowy sprzęt marki Braun.

(fot. materiały prasoweBraun)

d3yk3b1

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapoznać się z * i *odpowiedzieć na pytanie:

„Golarka marki Braun podejmuje wyzwanie zarostu i skutecznie usuwa włosy z najbardziej problematycznych obszarów twarzy i szyi. Jakie było największe wyzwanie w Twoim życiu, które podjąłeś i zwyciężyłeś?”

Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: "konkursbraun@serwis.wp.pl" uwzględniając swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Redakcja serwisu Facet.wp.pl wyłoni Wasze najciekawsze odpowiedzi. Osoby nagrodzone golarkami będę testować produkty i po dwóch tygodniach podzielą się swoimi wrażeniami na łamach naszego serwisu!

d3yk3b1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3yk3b1