Trwa ładowanie...

Weź udział w konkursie i wygraj golarkę

Share
Weź udział w konkursie i wygraj golarkę
Źródło: materiały prasowe\Braun
d48liy1

Nadszedł moment, na który czekali wszyscy prawdziwi mężczyźni! Już dziś w serwisie Facet.wp.pl zapraszamy Was do konkursu i wielkiego testowania golarek Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™. Zawalcz o golarkę, która została stworzona z myślą o samochodach Formuły 1!

Dzięki najnowszej technologii FlexMotionTec™ i zwiększonej mocy, innowacyjne i eleganckie golarki marki Braun dają gwarancję precyzyjnego efektu i komfortu golenia skóry. Urządzenia dedykowane są mężczyznom, którzy oczekują szybkiego usuwania zarostu przy pełnej mocy, nawet na trudnych obszarach twarzy czy szyi.

Technologia FlexMotionTec™ oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązaniach. System MicroMotion pozwala na dostosowanie ostrzy nawet do najmniejszych nieregularności twarzy. Rozwiązanie MacroMotion umożliwia golarce dokładne dopasowanie się do większych obszarów. Efekt gładko ogolonej twarzy i szyi osiągniesz przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Wraz początkiem wiosny zadbaj o swój wygląd razem z marką Braun i serwisem Facet.wp.pl. Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 7 golarek Braun. Przy okazji zostań naszym testerem i razem z redakcją serwisu testuj nowy sprzęt marki Braun.

(fot. materiały prasoweBraun)

d48liy1

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapoznać się z * i *odpowiedzieć na pytanie:

„Golarka marki Braun podejmuje wyzwanie zarostu i skutecznie usuwa włosy z najbardziej problematycznych obszarów twarzy i szyi. Jakie było największe wyzwanie w Twoim życiu, które podjąłeś i zwyciężyłeś?”

Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: "konkursbraun@serwis.wp.pl" uwzględniając swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Redakcja serwisu Facet.wp.pl wyłoni Wasze najciekawsze odpowiedzi. Osoby nagrodzone golarkami będę testować produkty i po dwóch tygodniach podzielą się swoimi wrażeniami na łamach naszego serwisu!

d48liy1

Podziel się opinią

Share
d48liy1
d48liy1