Trwa ładowanie...

Wielka wpadka z małym ptaszkiem

Share
Wielka wpadka z małym ptaszkiem
Źródło: Fotochannels.com
d2mglh9

Męskim okiem

Pewien Hiszpan, który chciał dyskretnie załatwić niewielki intymny problem, stał się pośmiewiskiem w całym kraju, a nawet w Europie. I to tylko dlatego, że zgłosił się na policję...

Mieszkaniec hiszpańskiej prowincji Galicja nie był zadowolony z rozmiarów swojego przyrodzenia. Postanowił więc zamówić przez Internet coś, co znacznie powiększyłoby jego atrybuty. Po krótkich poszukiwaniach wybrał nieco tajemniczy, ale też wiele obiecujący swoją nazwą "Zestaw do powiększania penisa". Kilka dni później listonosz dostarczył mu dyskretnie zapakowaną, skromną paczuszkę.

d2mglh9

Hiszpan z nerwowym drżeniem rąk rozpakował przesyłkę. Jakież było jego zdumienie, kiedy z wnętrza wypadła jedynie... lupa. Okazało się, że posiadacz małego organu padł ofiarą internetowych żartownisiów.

Niestety o jego przypadku wkrótce mówił już cały komisariat, a zaraz potem historia wymknęła się w świat, zataczając coraz szersze kręgi. Wreszcie opisała ją codzienna gazeta "La Voz de Pontevedra", przez co pechowy Galijczyk stał się osobą znaną w całym kraju.

Morał z tej historii mógłby więc być taki, że nie zawsze i nie ze wszystkim warto od razu biec na policję. Zwłaszcza jeśli chodzi o podobne drobnostki. Z drugiej jednak strony - może nagła popularność wyszła właścicielowi dużej lupy na dobre? Jesteśmy przekonani, że u wielu pań jego historia poruszyła wrażliwe nuty, i że pospieszyły one, by pomóc Hiszpanowi w podniesieniu nadszarpniętej samooceny. Być może na skutek działań pomocowych Galijczyk dał przekonać, że nie liczy się rozmiar, tylko technika.

(menonwaves)/ PFi

d2mglh9

Podziel się opinią

Share
d2mglh9
d2mglh9