Trwa ładowanie...
d4hut82

Wielki finał Miss Polski 2013 - zapowiedź

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki finał Miss Polski 2013 - zapowiedź
(info.prasowa/Miss Polski)
d4hut82

Gala Miss Polski 2013 odbędzie się 8 grudnia w płockiej Orlen Arenie. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki staną 24 uczestniczki z każdego zakątka kraju. Przed galą odbędzie się występ zagranicznej grupy Women Of Ireland - będzie to pokaz taneczno-wokalno-akrobatyczny, który warto zobaczyć.

Podczas samych wyborów Miss Polski wystąpią zespół Pectus oraz Rafał Brzozowski. Galę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Kandydatki zaprezentują się między innymi w kolekcji Ewy Minge.

Nie zabraknie oczywiście pokazu w bieliźnie, która w tym roku będzie wpisana w świąteczny klimat. Pokazowi będzie towarzyszył sztuczny śnieg, a całość zostanie utrzymana w klimacie tradycyjnego, polskiego folku.

d4hut82

Diamentową koronę przekaże Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska. Nagrodą główną w konkursie jest samochód Chevrolet Spark. Laureatka konkursu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie Miss World, którego finał zaplanowano jesienią następnego roku w Londynie.

Od 29 listopada uczestniczki konkursu będą przebywały na zgrupowaniu, gdzie będą trwały przygotowania do gali. Zgrupowanie będzie miało miejsce w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładnie w Podzamczu, w hotelu POZIOM511.

Patronat medialny nad Miss Polski - WP.PL

d4hut82

Podziel się opinią

Share

d4hut82

d4hut82