Trwa ładowanie...

Wielki konkurs Media Markt!

Share
Wielki konkurs Media Markt!
Źródło: MediaMarkt
d47lnf8

Media Markt już po raz czwarty wydał sygnowany przez siebie, ekskluzywny kalendarz ścienny. W odróżnieniu od przesyconego kolorami kalendarza na rok 2012, edycja 2013 powraca do stosowanej we wcześniejszych wydaniach stonowanej kolorystyki i zawiera wyłącznie czarno-białe, eleganckie zdjęcia.

Jego bohaterkami są rezydentki i pokojówki. Akty modelek tradycyjnie zawierają product placement niezbędnych urządzeń RTV i AGD oraz upragnionych gadżetów elektronicznych z oferty Media Markt.

Do tegorocznego kalendarza dołączony został także klimatyczny film z planu zdjęciowego w technologii 3D na pamięci SanDisk w pakiecie z okularami.

Informacje o konkursie:

d47lnf8

Konkurs!

Po raz kolejny mamy dla was limitowaną wersję Kalendarzy Media Markt na rok 2013.
Zainspirowany naszymi gorącymi zdjęciami z sesji oraz dwiema kartkami z kalendarza wymyśl hasła reklamowe Media Markt na 3 pierwsze miesiące w 2013 roku.

Swoje propozycje wysyłaj za pomocą poczty elektronicznej na adres mailowy: mediamarkt@serwis.wp.pl

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

UWAGA!

Z racji dużego zainteresowania konkursem przedłużyliśmy możliwość zgłaszania prac konkursowych do dnia 10 stycznia 2013.

d47lnf8

Nagrody!

Na twórców najciekawszych prac, nadesłanych na wskazany adres email do dnia 31 grudnia, czeka 20 ekskluzywnych zestawów zawierających:

Kalendarz ścienny Media Markt na rok 2013

Okulary 3D marki Hama

Pendrive 4GB z unikalnym wideo „backstage” w wersji normalnej i 3D, zawierający gorący materiał z sesji fotograficznej modelek do Kalendarza ściennego na rok 2013.

d47lnf8

Podziel się opinią

Share
d47lnf8
d47lnf8